دانش «پرورش ماهی در قفس» مازندران در ویتنام ا...استاندار مازندران با اشاره به قابلیت دانش پرورش ماهی در قفس مازندران توسط فعالان شیلاتی استان، گفت: دانش پرورش ماهی در قفس مازندران در ویتنام ارائه می‌شود.
بافق، مستعد تکثیر و پرورش تیلاپیا گسترش مناطق بیابانی و وجود حجم عظیمی از منابع آب شور بدون استفاده در استان یزد سبب ایجاد ظرفیت آبزی پروری در این منطقه شده است.
تفاهم نامه وزارت جهاد کشاورزی با یک مؤسسه خصو...بهره گرفتن از توان بخش خصوصی یکی از آرزوهای دولت ها در سراسر دنیا است و برای رسیدن به این مهم از انجام هیچ کاری روی گردان نیستند، حتی از پرداخت تسهیلات بدون سود و بدون برگشت نیز دریغ نمی کنند تا بخش های مختلف اقتصادی کشور ها رشد و رونق مناسبی داشته باشد.
کارآفرینی که با سرمایه 10 میلیون تومانی صاحب ...حمید پیرقدیمی به عنوان یک رزمنده دفاع مقدس در جهادی دوباره در عرصه اقتصاد مقاومتی با سرمایه اندک 10 میلیون تومانی بیش از 9 نفر را وارد بازار کار کرده و هم اکنون صاحب یک استخر بزرگ پرورش ماهی به ارزش 500 میلیون تومان است.
مردی که انحصار تولید ماهیان خاویاری را از خزر...گفت و گو با مردی که برای نخستین بار انحصار تولید ماهیان خاویاری را از خزر گرفت، به کویر قم برد و بارور کرد درس هایی دارد که در کتاب ها یافت نمی شود.
کاهش سود واحدهای دامپروری پس از اجرای قانون ه...اجرای قانون هدفمندی یارانه ها موجب افزایش هزینه حامل های انرژی و با تاثیر تحریم ها و افزایش نرخ ارز و تغییر سیاست های دولتی افزایش همزمان نهاده ها و عوامل تولیدی را در واحد های دامپروری و کشاورزی به همراه داشته است.
نگاهی به دامپروری ایران در سال 1393بروشور نگاهی به دامپروری ایران در سال 1393 از سوی روابط عمومی معاونت امور تولیدات دامی وزارت جهادکشاورزی منتشر شد.
حاضرند پول برای واردات بدهند اما به تولید نه!مدیرعامل اتحادیه شرکت‌های تعاونی آبزیان، یکی از دلایل فراوانی ماهی تیلاپیا در بازار جبران کمبود ماهی قزل‌آلا است، گفت:سیستم بانکی حاضر است پول بدهد تیلاپیا وارد کنیم اما حاضر نیست پول برای تولید بدهد.
پرداخت با روبل، به ضرر صادرکنندگان عضو هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران گفت: فعالان حوزه کشاورزی و صنایع غذایی، آمادگی کامل برای تامین نیازهای روسیه دارند اما پرداخت با ˝روبل˝ ، به زیان صادرکنندگان ایرانی خواهد بود.
تولید محصولات پروتئینی دامی به ۱۳ میلیون تن رسید تولید محصولات پروتئینی دامی به ۱۳ میلیون تن رسید دبیر ستاد برگزاری همایش و نمایشگاه بین المللی خوراک دام، طیور و آبزیان از برگزاری دومین نمایشگاه فیداکسپو(۲۰۱۶) در شهریورماه امسال خبر داد و گفت: تولید محصولات پروتئینی با منشأ دامی به حدود ۱۳ میلیون ...
۴۰تن ماهی درفیروزکوه تلف شد/خسارت ۵۰۰ملیون تومانی ۴۰تن ماهی درفیروزکوه تلف شد/خسارت ۵۰۰ملیون تومانی ۴۰ تن ماهی در پرورش ماهی تهران قزل آلا واقع در منطقه نمرود شهرستان فیروزکوه تلف شدند و خسارتی بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان وارد شد.
سرمایه گذاری یک شرکت خارجی برای کنترل بیماری ویروسی قزل آلا در ایران سرمایه گذاری یک شرکت خارجی برای کنترل بیماری ویروسی قزل آلا در ایران معاون آبزی پروری سازمان شیلات ایران گفت: برای کنترل بیماری سپتی سمی خونریزی دهنده ویروسی(VHS) قزل آلای رنگین کمان، تلاش داریم تخم چشم زده قزل آلا را با سرمایه گذاری یک شرکت خارجی در داخل کشور تولید کن...
برنامه‌ریزی برای تولید یک میلیون تن از آبزیان برنامه‌ریزی برای تولید یک میلیون تن از آبزیان رئیس سازمان شیلات با اشاره به اینکه روزانه ۴ میلیون تن ماهی تیلاپیا در جهان تولید می شود، گفت: تولید حدود یک میلیون تن آبزیان در سال جاری در برنامه این سازمان قرار دارد.
افتتاح نخستین مزرعه پرورش ماهی قزل‌آلای شرق کشور در مشهد افتتاح نخستین مزرعه پرورش ماهی قزل‌آلای شرق کشور در مشهد مدیرکل شیلات و امور آبزیان اداره‌کل جهادکشاورزی خراسان رضوی از افتتاح نخستین مزرعه پرورش ماهی قزل‌آلای شرق کشور در بابارمضان کلات با ظرفیت تولید 250 تن در سال خبر داد.
حمایت دولت از پرورش «ماهی در قفس» حمایت دولت از پرورش «ماهی در قفس» وزیر جهاد کشاورزی در جلسه شورای اداری استان با اشاره به این که مازندران 20 درصد مرغ مورد نیاز کشور را تأمین می‌کند، بیان کرد: ضرورت دارد در این استان نسبت به احداث و توسعه کشتارگاه‌های صنعتی و مجهز نه...
اجرای طرح‌های تخم‌مرغ و میگوی عاری از بیماری در کشور اجرای طرح‌های تخم‌مرغ و میگوی عاری از بیماری در کشور معاون وزیر جهاد کشاورزی با اعلام اجرایی شدن طرح‌های بزرگ تخم‌مرغ و میگوی عاری از بیماری در سطح کشور، گفت: این دو طرح هم‌اکنون به بهره‌برداری رسیده و مراحل تجاری‌سازی خود را طی می‌کند.
نظارت بر واردات 350 هزار قطعه تخم چشم‌زده ماهی قزل آلا در البرز نظارت بر واردات 350 هزار قطعه تخم چشم‌زده ماهی قزل آلا در البرز نظارت بر واردات 350 هزار قطعه تخم چشم‌زده ماهی قزل‌آلا در البرز انجام شد.
تولید 200 هزار تن ماهی به شیوه پرورش در قفس تولید 200 هزار تن ماهی به شیوه پرورش در قفس معاون آبزی پروری سازمان شیلات ایران گفت: در برنامه ششم توسعه، تولید 200 هزار تن ماهی از طریق پرورش در قفس پیش بینی شده است.
ازسرگیری صادرات آبزیان به روسیه/ گواتر شهر پرورش میگو می‌شود ازسرگیری صادرات آبزیان به روسیه/ گواتر شهر پرورش میگو می‌شود رییس سازمان شیلات از صید و پرورش حدود 35 هزار تن میگو تا پایان امسال خبر داد و گفت: براساس قرار‌داد‌های منعقد شده بین صادر‌کنندگان ایرانی و روسی، صادرات انواع آبزیان از جمله میگو به روسیه در ماه جاری ...
مصرف داروهای ممنوعه دامپزشکی در کشور مصرف داروهای ممنوعه دامپزشکی در کشور یک مقام مسئول گفت: هم اکنون در بسیاری از کشورهای دنیا مصرف بسیاری از آنتی‌بیوتیک‌ها و داروها در دامپزشکی به‌طور عام ممنوع شده است اما برخی از آنها هنوز در ایران مورد استفاده قرار می‌گیرد.
تکمیل بزرگترین خط تولید تخصصی خوراک آبزیان در چهارمحال و بختیاری تکمیل بزرگترین خط تولید تخصصی خوراک آبزیان در چهارمحال و بختیاری بزرگترین خط تولید تخصصی خوراک آبزیان در چهارمحال و بختیاری تکمیل و آماده‌ بهره برداری شد.
رتبه نخست ایران در تولید میگوی پرورشی در خاورمیانه رتبه نخست ایران در تولید میگوی پرورشی در خاورمیانه وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه تولید میگوی پرورشی کشور بیش از ۲۲ هزار تن است گفت:با این میزان تولید، ایران رتبه نخست تولید میگوی پرورشی خاورمیانه را داراست.
افتتاح کارخانه تولید خوراک دام ، طیور و آبزیان سروستان افتتاح کارخانه تولید خوراک دام ، طیور و آبزیان سروستان کارخانه تولید خوراک دام ، طیور و آبزیان سروستان با حضور معاون بهبود تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی افتتاح شد.
برگزاری همایش علمی تولید خوراك آبزیان در كشور برگزاری همایش علمی تولید خوراك آبزیان در كشور معاونت توسعه آبزی پروری شیلات ایران از برگزاری همایش علمی تولید خوراك آبزیان در كشور خبر داد.
شبکه مجازی عرضه محصولات دامی در کشور ایجاد می شود شبکه مجازی عرضه محصولات دامی در کشور ایجاد می شود رییس سازمان نظام دامپزشکی گفت: شبکه مجازی عرضه محصولات دامی در کشور ایجاد می شود.
خسارت 35 میلیارد تومانی به مزارع ماهی کهگیلویه و بویراحمد خسارت 35 میلیارد تومانی به مزارع ماهی کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل دامپزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت : ورود ویروس وی اچ اس از اسپانیا به ایران 35 میلیارد تومان به مزرعه داران این استان خسارت زد.
ماهی‌قزل آلا گران نمی‌شود علی رغم کاهش 10 درصدی تولید در کشور ماهی‌قزل آلا گران نمی‌شود در حالی‌که برخی مسئولان از احتمال افزایش قیمت ماهی‌قزل آلا در پی کاهش تولید آن خبر داده بودند؛ رییس سازمان شیلات گفت: میزان کاهش تولید آنقدر نیست که تغییر قیمت ایجاد کند.
صادرات محصولات پروتئینی به روسیه در آستانه توافق صادرات محصولات پروتئینی به روسیه در آستانه توافق معاون وزیر جهاد کشاورزی از توزیع استانی اعتبارات یارانه شیر تا هفته آینده خبر داد و گفت: صادرات انواع محصولات پروتئینی به روسیه روند رو به پیشرفتی را پشت سر گذاشته و به نظر می‌رسد امسال بخشی از این مح...
بررسی بودجه بخش‌های مرتبط به کشاورزی و منابع طبیعی در کمیسیون کشاورزی بررسی بودجه بخش‌های مرتبط به کشاورزی و منابع طبیعی در کمیسیون کشاورزی کمیسیون کشاورزی مجلس برای هفته آینده بررسی بودجه بخش‌های مرتبط با کشاورزی و منابع طبیعی را در چارچوب لایحه بودجه 94 کل کشور در دستور کار خود دارد.
پیش بینی تولید سه تن خاویار پرورشی در کشورتولید ماهی در قفس به 20 هزارتن افزایش یافته استتولید محصولات پروتئینی دامی به ۱۳ میلیون تن رسیدخاویار ایران گرانترین خاویار جهان/ صادرات آبزیان به 40 کشورتولید 200 هزار تن ماهی از طریق ایجاد قفس در دریاتولید 16 درصد قزل‌آلای جهان در ایرانتولید 400 هزار تن ماهی در قفس در افق 1404۴۰تن ماهی درفیروزکوه تلف شد/خسارت ۵۰۰ملیون تومانینگاهی به دامپروری ایران در سال 1393خاویار؛ از ممنوعیت صید تا مشتری‌های خارجی و قیمت طلاییسرمایه گذاری یک شرکت خارجی برای کنترل بیماری ویروسی قزل آلا در ایرانتا دو سال دیگر، تخم چشم زده از ایران صادر می شودنیویورک پست: «خاویار» می تواند اقتصاد ایران را قدرتمند کندبرنامه‌ریزی برای تولید یک میلیون تن از آبزیانتولید سالانه 500 تن خاویار پرورشی در کشورکارآفرینی که با سرمایه 10 میلیون تومانی صاحب استخر بزرگ ماهی شدبازدید معاون رییس جمهوری از طرح پرورش ماهی در قفس مازندرانافتتاح نخستین مزرعه پرورش ماهی قزل‌آلای شرق کشور در مشهدحمایت دولت از پرورش «ماهی در قفس»بهره برداری بزرگترین مرکز پرورش ماهی خاویاری در مازندران
زنجان دومین استان كشور در پرورش ماهی كپور معمولی در استخرهای بتنی كشاورزیشبکه تلویزیونی ˝کشاورز ˝ ایجاد کنیمافتتاح طرح پرورش, عرضه و دپوی ماهی زنده در احمدآباد مستوفیقطب اول تولید قزل آلای کشور در محاصره بیماری ناشناخته/ افزایش تلفات درمزارع پرورش ماهیکارآفرینی با پرورش ماهی قزل‌آلا در منزل + عکسکارآفرینی که با سرمایه 10 میلیون تومانی صاحب استخر بزرگ ماهی شدآغاز به کار سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت دام و طیور تهرانکاهش سود واحدهای دامپروری پس از اجرای قانون هدفمندکردن یارانه هاتولید کتین و کیتوزان از ضایعات میگومردی که انحصار تولید ماهیان خاویاری را از خزر به کویر قم بردصدور نخستین مجوز پرورش ماهی خاویاری در ساحل چپکرود جویبارکمترین افزایش بودجه سال 94 برای وزارت جهادکشاورزی آمادگی امضای تفاهم‌نامه سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی با شیلات تجلیل رئیس‌جمهور از کشاورزان نمونه کشوریافزایش ۲۰ برابری صادرات میگوی مولد زندهتولید پروتئین از پساب استخر های پرورش ماهی در ارومیه مصرف داخلی میگو ۹ برابر شده است/ اعلام قیمت انواع میگونگاهی به دامپروری ایران در سال 1393افزایش مقاومت ماهی قزل آلا در برابر بیماریها طرح «پرورش ماهی در قفس» در همه سدهای لرستان اجرا می شود

فروش اردك از يكروزه تا گوشتى
فروش يكروزه اردك و جوجه مرغ بومى

فروش اردك از يكروزه تا گوشتى
فروش يكروزه اردك و جوجه مرغ بومى

فروش گوسفندوبره زنده
فروش گوسفند و گوساله وفروش بره ووبزغاله زنده

خرید و فروش اردک صغییر
خرید و فروش اردک صغییر اردک پنج روزه تا بیست روزه

اردک اصل ورامین (گوشتی)
اردک اصل ورامین (گوشتی) با نازلترین قیمت

فروش شتر
فروش شتر نر و ماده

فروش مرغداري گوشتي
مرغداري گوشتي مدرن

فروش عمده ظروف مرغداری
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت يکي از بزرگترين توليد

فروش تخم بلدرچین
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت يکي از بزرگترين توليد کنن

- فروش جوجه اردک در سنین مختلف
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت

فروش تخم بلدرچین
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت

صدف معدنی
در منطقه شمال کشور در شهرستان گنبد کاووس ذخایر عظی

فروش سیلاژ ذرت
فروش سیلاژ ذرت بسته بندی و فله ای با بهترین کیفیت

فروش پودر پوست انار مصرف دام
فروش پودر هسته خرما و پودر پوست انار وپودر پوسته

فروش محصولات طیور
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت

فروش پودر هسته خرما
فروش پودر پسته وپودر خرما مصارف دام و طیور

فروش تعدادی بره پرواری
فروش تعدادی بره پرواری آماده کشتار

فروش گوسفند فشندی
فروش تعدادی بره ماده فشندی

تولید رطوبت سازهای التراسونیک
تولیدبا کیفیت ترین رطوبت سازهای التراسونیک صنعتی

تولید رطوبت ساز التراسونیک
تولید کننده با کیفیت ترین رطوبت سازهای التراسونیک