سازمان دامپزشکی آنفلوانزای مرغی در دو مرغداری...سازمان دامپزشکی کشور طی اطلاعیه‌ای رسمی معدوم سازی دو واحد مرغداری در استان تهران را به دلیل مشاهده آنفلوانزای مرغی تایید کرد.
خشکسالی در حال نابودی دامداری طبستداوم بحران خشکسالی، دامداران را در طبس مجبور به فروش ارزان دام و مهاجرت از دیار خود کرده است.
وضعیت نامناسب کشتارگاه های کهگیلویه و بویراحم...در یک سال اخیر حساسیت به کیفیت گوشت مصرفی و وضعیت کشتارگاه ها در کهگیلویه و بویراحمد در سطح رسانه ها و مسئولان استان بیشتر شده است و اکنون طرح بهبود وضعیت کشتارگاه های بحرانی در استان در حال اجرا است.
طرح ملی بررسی ۴۰ باقیمانده دارویی در محصولات ...رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: از ابتدای امسال ۴۰ نوع باقیمانده دارویی را با نمونه‌گیری از محصولات خام دامی از جمله شیر،‌ ماهی قزل آلا، گوشت و طیور آغاز کرده‌ایم.
تولید شیر بز به روش صنعتی/ شیر بز بهترین ماده...یک تولید‌کننده شیر بز صنعتی با بیان اینکه مصرف شیر‌خشک در کشور نهادینه نشده‌، گفت: برخی کارخانجات تولید‌کننده شیرخشک کودک در هلند، فرانسه و آمریکا به دلیل خواص سرشار شیر بز، شیرخشک کودک را فقط از این ماده تولید می‌کنند.
سود وام خودرو 16 درصد و سود وام بخش کشاورزی 2...رئیس کمیسیون کشاوری مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: بخش کشاورزی در برنامه‌های دولت برای خروج از رکود جایی ندارد و باید دولت برای بخش کشاورزی هم فکری کند.
راه های مدیریت استرس گرمایی در گاوهای شیریافزایش دمای هوا به بیش از 22 درجه سانتیگراد می تواند موجب تولید پایین تر از میزان معمول و تبعات مختلفی در گاوهای شیری شود.
مدیریت اقدامات بهداشتی در طول یک دوره پرورش گ...علاوه بر رعایت اصول استاندارد در احداث جایگاه که بایستی مناسب اهداف مورد نظر در تولید باشد، مدیریت بهداشت جایگاه و دام نیز اثر ویژه ای در حفظ سلامت گوسفند و بز و تولیدات آنها دارد.
اصول تهیه جیره های متعادل گوسفند و بز در شرای...جیره متعادل گوسفند و بز ، جیره ای است که مواد مغذی مورد نیاز گوسفند و بز را به صورت متناسب و به مقدار کافی برای مدت معین از بین مواد خوراکی مختلف و در دسترس تأمین نماید.
شرایط استفاده و نگهداری گوشت قرمزمردم باید گوشت قرمز خود را از مراکز مجاز عرضه تهیه نموده و ممهور به مهر و برچسب بهداشتی دامپزشکی باشد.
بیوتکنولوژی کلید اجرای اقتصاد مقاومتی در صنعت...دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی در صنعت دامپروری با کاربردهای مختلف بیوتکنولوژی میسر می شود.
بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو را جدی بگی...مدیر کل دامپزشکی استان گیلان با اشاره به اینکه فصل بهار و تابستان زمان تکثیر و تزاید حشرات به خصوص عامل ناقل این بیماری یعنی کنه ها است، گفت: در راستای کنترل و پیشگیری از ابتلا به این بیماری لازم است دامداران و افرادی که با دام سروکار دارند نکات بهداشتی ضروری را رعایت کنند.
سن کشتار مرغ کاهش می‌یابد رئیس اتحادیه تولیدکنندگان مرغ گوشتی سن کشتار مرغ کاهش می‌یابد رئیس اتحادیه تولیدکنندگان مرغ گوشتی از اجرای طرح کاهش سن کشتار مرغ در سالن های مرغداری سراسر کشور خبر داد و گفت: هدف از اجرای این طرح تولید برون گرا و ایجاد بسترهای صادراتی برای صنعت مرغداری کشور است.
توقف صادرات مرغ وتخم مرغ بدلیل آنفلوانزا/تخم‌مرغ نیم‌پز نخورید توقف صادرات مرغ وتخم مرغ بدلیل آنفلوانزا/تخم‌مرغ نیم‌پز نخورید رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم‌گذار تهران با بیان اینکه صادرات مرغ و تخم مرغ متوقف شده است، گفت: مردم از مصرف مرغ و تخم مرغ نیم پز خودداری و این محصولات را به صورت کاملا پخته مصرف کنند.
تلف شدن 60 هزار گوسفند به دلیل آلودگی کارخانه ذوب مس تلف شدن 60 هزار گوسفند به دلیل آلودگی کارخانه ذوب مس نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی از تلف شدن 60 هزار گوسفند به دلیل آلودگی کارخانه ذوب مس خبر داد و خواستار مداخله وزیر صنعت برای پرداخت خسارت دامداران منطقه شد.
فراخوان دعوت از افراد حقیقی و حقوقی برای شرکت در برنامه روز جهانی بز فراخوان دعوت از افراد حقیقی و حقوقی برای شرکت در برنامه روز جهانی بز دبیر برگزاری روز جهانی بز در سال 2017 طی فراخوانی از افراد حقیقی و حقوقی برای شرکت در این برنامه دعوت بعمل آورد.
آغاز اجرای طرح ملی بررسی کیفیت واکسن های طیور کشور در مازندران آغاز اجرای طرح ملی بررسی کیفیت واکسن های طیور کشور در مازندران اجرای طرح ملی بررسی کیفیت واکسن های طیور روز شنبه در مرکز ملی تشخیص بیماری‌های طیور کشور واقع در روستای ' دوک ' شهرستان قائمشهر آغاز شد.
واردات گوشت آلوده را تکذیب می‌‌کنم/ کنترل قیمت گوشت در بازار ربطی به ما ندارد معاون امور دام وزارت جهاد کشاورزی واردات گوشت آلوده را تکذیب می‌‌کنم/ کنترل قیمت گوشت در بازار ربطی به ما ندارد معاون امور دام وزارت جهاد کشاورزی واردات گوشت آلوده را تکذیب کرد و گفت: از ۶ میلیون راس دام سبکی که در ۶ ماهه امسال تولید شده یک درصد صادراتی است و نمی‌توانیم بازار صادرات را به بهانه تنظیم بازار از د...
صدور کد رهگیری برای تخم مرغ/ سهم سازمان دامپزشکی از بسته سلامت، صفر است صدور کد رهگیری برای تخم مرغ/ سهم سازمان دامپزشکی از بسته سلامت، صفر است کارشناسان سازمان دامپزشکی کشور براین باورند که موفقیت طرح تحول سلامت جز با تعامل تنگاتنگ با سازمان دامپزشکی کشور میسر نمی شود و در این زمینه تخصیص اعتباراتی از محل این طرح برای سازمان یادشده را خواستا...
دپوی گوشت قرمز و التهاب بازار در آستانه محرم رییس اتحادیه تهیه و توزیع گوشت گوسفندی عنوان کرد دپوی گوشت قرمز و التهاب بازار در آستانه محرم رییس اتحادیه تهیه و توزیع گوشت گوسفندی از دپوی گوشت قرمز گاوی و گوسفندی توسط سودجویان خبر داد و گفت: این افراد سوجو با فروش محصولات دپو شده در دهه اول محرم و نیز اربعین حسینی همانند عید سعید قربان از ...
نصب دستگاه CIP  در واحد شیردوشی شرکت کشاورزی و دامپروری یاسوج نصب دستگاه CIP در واحد شیردوشی شرکت کشاورزی و دامپروری یاسوج به منظور کاهش بار میکروبی و سایر هزینه های تولید یک دستگاه CIP در شرکت کشاورزی و دامپروری یاسوج نصب شد.
مصرف سرانه شیر 10 درصد افزایش می یابد مدیرکل دفتر بهبود تغذیه وزارت بهداشت: مصرف سرانه شیر 10 درصد افزایش می یابد مدیرکل دفتر بهبود تغذیه وزارت بهداشت از افزایش 10 درصدی مصرف سرانه شیر خبر داد.
تلاش برای تولید اندام انسانی در بدن بُز تلاش برای تولید اندام انسانی در بدن بُز پژوهشکده زیست‌فناوری پژوهشگاه رویان با تولید بیش از 10 حیوان شبیه‌سازی و تراریخت هم‌اکنون در تلاش است تا با راه‌اندازی بیمارستانی، فناوری‌های کسب شده در حوزه سلول‌درمانی را به جامعه ارائه دهد؛ ضمن آنک...
قائم مقام موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی مشخص شد قائم مقام موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی مشخص شد رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی گفت: گسترش روابط بین المللی، تحقیقات توسعه ای و انتقال دانش فنی به بخش خصوصی در داخل و خارج کشور در دستور کار موسسه رازی است.
سود گرانی مرغ درجیب دلالان سود گرانی مرغ درجیب دلالان رئیس هیات مدیره اتحادیه سراسری مرغداران کشورگفت : سود ناشی از گرانی قیمت مرغ درروزهای اخیر درجیب دلالان می رود و تولیدکنندگان از این حاشیه سود بی نصیب هستند.
مرغداری های کهگیلویه و بویراحمد محدودیت جوجه ریزی نداشته باشند مرغداری های کهگیلویه و بویراحمد محدودیت جوجه ریزی نداشته باشند رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: مرغداری های این استان محدودیت و یا سقف مشخصی برای جوجه ریزی نداشته باشند تا بازار استان با مشکل کمبود مرغ مواجه نشود.
ساماندهی برچسب ها و مراکز عرضه؛ راه رفع نگرانی از فروش گوشت بز به جای گوسفند ساماندهی برچسب ها و مراکز عرضه؛ راه رفع نگرانی از فروش گوشت بز به جای گوسفند مردم به دلیل ناآگاهی از تفاوت گوشت بز و گوسفند ممکن است نگران سوءاستفاده های احتمالی شوند اما به گفته مسئولان، این مساله با ساماندهی برچسب ها و مراکز عرضه گوشت قابل رفع است؛ از سوی دیگر بیشتر گوشت بز ...
فعالیت دوباره تنها کارخانه فرآوری شیر و تولید لبنیات در هرمزگان فعالیت دوباره تنها کارخانه فرآوری شیر و تولید لبنیات در هرمزگان تنها کارخانه لبنی استان هرمزگان که به علت کمبود سرمایه در گردش در آستانه تعطیلی قرار گرفته بود با کمک یک میلیارد تومانی صندوق حمایت از توسعه کشاورزی دوباره فالیت خود را آغاز کرد.
انتشار مقاله پژوهشگر موسسه تحقیقات علوم دامی کشور در مجله معتبر PNAS انتشار مقاله پژوهشگر موسسه تحقیقات علوم دامی کشور در مجله معتبر PNAS مقاله پژوهشگر موسسه تحقیقات علوم دامی کشور در مجله معتبر ˝PNAS˝ با ضریب تاثیر 423/9 انتشار یافت.
نامه دبیرخانه شیر ایستگاه سلامت به رییس جمهور به مناسب روز جهانی شیر نامه دبیرخانه شیر ایستگاه سلامت به رییس جمهور دبیرخانه شیر ایستگاه سلامت در نامه ای به رییس جمهور به مناسب روز جهانی شیر خواستار توجه بیشتر به سلامت و بهداشت جامعه با افزایش سرانه مصرف شیر شد.
31 هزار راس دام قربانی تب‌ برفکی شدند 31 هزار راس دام قربانی تب‌ برفکی شدند در حالی که از ابتدای زمستان سال گذشته سویه های جدید بیماری تب برفکی در کشور شناسایی شد و هر روز آمار متفاوتی از تلفات این بیماری منتشر می شود، رییس سازمان دامپزشکی اعلام کرد که میزان تلفات این بیماری ...
کاهش 60 درصدی بیماری تب برفکی طی یک ماه گذشته کاهش 60 درصدی بیماری تب برفکی طی یک ماه گذشته رئیس سازمان دامپزشکی کشور می گوید با اجرای طرح واکسیناسیون بهاره شیوع بیماری تب برفکی نسبت به ماه گذشته 60 درصد کاهش یافته است.
سن کشتار مرغ کاهش می‌یابدتوقف صادرات مرغ وتخم مرغ بدلیل آنفلوانزا/تخم‌مرغ نیم‌پز نخوریدهمکاری موسسه رازی و یک شرکت کره جنوبی در تولید واکسن های جدید طیورواکسیناسیون طیور روستایی علیه بیماری نیوکاسل با مشارکت بسیجسازمان دامپزشکی آنفلوانزای مرغی در دو مرغداری تهران را تایید کردتلف شدن 60 هزار گوسفند به دلیل آلودگی کارخانه ذوب مسفراخوان دعوت از افراد حقیقی و حقوقی برای شرکت در برنامه روز جهانی بز آغاز اجرای طرح ملی بررسی کیفیت واکسن های طیور کشور در مازندرانرییس سازمان دامپزشکی: قانون مسئولیت پذیری واحدهای تولیدی دامی تدوین شودصدور مجوز واردات 6 درصد نیاز داخلی گوشت قرمزواردات گوشت آلوده را تکذیب می‌‌کنم/ کنترل قیمت گوشت در بازار ربطی به ما نداردصدور کد رهگیری برای تخم مرغ/ سهم سازمان دامپزشکی از بسته سلامت، صفر استدپوی گوشت قرمز و التهاب بازار در آستانه محرمطرح ملی بررسی ۴۰ باقیمانده دارویی در محصولات دامیشرایط استفاده و نگهداری گوشت قرمزتولید ˝همبرگر غیرممکن˝ بدون گوشتمصرف حدود 23میلیون دز واکسن جهت کنترل بیماری طیور در سمناننصب دستگاه CIP در واحد شیردوشی شرکت کشاورزی و دامپروری یاسوجبیوتکنولوژی کلید اجرای اقتصاد مقاومتی در صنعت دامپروریمصرف سرانه شیر 10 درصد افزایش می یابد
معرفی نژاد بز پاکستانی گلابی پاتری (Gulabi Pateri Goat )علوفه هیدروپونیك غلات از نظر تغذیه دام بازده منفی دارد + دانلود فایلمرغ لاین چیست؟فراخوان دعوت از افراد حقیقی و حقوقی برای شرکت در برنامه روز جهانی بز برگزاری یک دوره کارگاه آموزشی پرورش بز سانن و آلپاین در شهرستان محمودآبادسن کشتار مرغ کاهش می‌یابدتوقف صادرات مرغ وتخم مرغ بدلیل آنفلوانزا/تخم‌مرغ نیم‌پز نخوریدپیش بینی تولد 780 بره از روش تلقیح مصنوعی در استان مازندرانعملیاتی شدن طرح اصلاح گله500 راسی نژاد پایه مغانی در آذربایجان شرقی آغاز اجرای طرح ملی بررسی کیفیت واکسن های طیور کشور در مازندرانپرورش صنعتی گوسفند با اثر ژن چند قلو زایی گوسفند افشاریپرورش 11 هزار رأس گاو نژاد جرسی در ریگانتلف شدن 60 هزار گوسفند به دلیل آلودگی کارخانه ذوب مسمدیریت اقدامات بهداشتی در طول یک دوره پرورش گوسفندهمکاری موسسه رازی و یک شرکت کره جنوبی در تولید واکسن های جدید طیوراصول تهیه جیره های متعادل گوسفند و بز در شرایط مزرعه ایکشتار گاه صنعتی مرغ در رامهرمز + عکسانتشار کتاب اصول نگهداری و پرورش بزواکسیناسیون طیور روستایی علیه بیماری نیوکاسل با مشارکت بسیجدامدار مسئولیت پذیر به گربه جنگلی که ده شترمرغ را تلف کرده بود آسیبی نرساند+ تصویر

فروش اردك از يكروزه تا گوشتى
فروش يكروزه اردك و جوجه مرغ بومى

فروش اردك از يكروزه تا گوشتى
فروش يكروزه اردك و جوجه مرغ بومى

فروش گوسفندوبره زنده
فروش گوسفند و گوساله وفروش بره ووبزغاله زنده

خرید و فروش اردک صغییر
خرید و فروش اردک صغییر اردک پنج روزه تا بیست روزه

اردک اصل ورامین (گوشتی)
اردک اصل ورامین (گوشتی) با نازلترین قیمت

فروش شتر
فروش شتر نر و ماده

فروش مرغداري گوشتي
مرغداري گوشتي مدرن

فروش عمده ظروف مرغداری
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت يکي از بزرگترين توليد

فروش تخم بلدرچین
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت يکي از بزرگترين توليد کنن

- فروش جوجه اردک در سنین مختلف
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت

فروش تخم بلدرچین
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت

صدف معدنی
در منطقه شمال کشور در شهرستان گنبد کاووس ذخایر عظی

فروش سیلاژ ذرت
فروش سیلاژ ذرت بسته بندی و فله ای با بهترین کیفیت

فروش پودر پوست انار مصرف دام
فروش پودر هسته خرما و پودر پوست انار وپودر پوسته

فروش محصولات طیور
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت

فروش پودر هسته خرما
فروش پودر پسته وپودر خرما مصارف دام و طیور

فروش تعدادی بره پرواری
فروش تعدادی بره پرواری آماده کشتار

فروش گوسفند فشندی
فروش تعدادی بره ماده فشندی

تولید رطوبت سازهای التراسونیک
تولیدبا کیفیت ترین رطوبت سازهای التراسونیک صنعتی

تولید رطوبت ساز التراسونیک
تولید کننده با کیفیت ترین رطوبت سازهای التراسونیک