مردم کدام کشورها گوشت بیشتری مصرف می‌کنند؟مجمع جهانی اقتصاد با اعلام اینکه مصرف گوشت قرمز با سرانه تولید ناخالص ملی کشورها ارتباط مستقیمی دارد فهرست کشورهای پرمصرف را اعلام کرد.
نوسان شدید در واردات گوشت/ واردات گوشت قرمز ۳...مؤسسه پژوهش و برنامه‌ریزی اقتصاد کشاورزی اعلام کرد: بررسی واردات گوشت در ۲ ماهه اول سال ۹۳ و مقایسه آن با دوره‌های مشابه در سال‌های ۹۱ و ۹۲ نشان می‌دهد که میزان واردات گوشت قرمز در ۲ ماهه اول امسال نسبت به ماه‌های مشابه در سال ۹۲ بالغ بر ۳ برابر شده است.
دانش «پرورش ماهی در قفس» مازندران در ویتنام ا...استاندار مازندران با اشاره به قابلیت دانش پرورش ماهی در قفس مازندران توسط فعالان شیلاتی استان، گفت: دانش پرورش ماهی در قفس مازندران در ویتنام ارائه می‌شود.
رونق صادرات تخم مرغ؛ نتیجه حضور داعش در عراقرئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم‌گذار استان تهران یکی از راه های برون رفت از مشکلات ناشی از مازاد تولید تخم مرغ را کنترل تولید از طرف تولیدکنندگان و مصرف درست این محصول از طرف مصرف کنندگان عنوان کرد.
دنبال افزایش واردات گوشت قرمز نیستیم/ تبادل د...معاون وزیر جهاد کشاورزی با تأکید بر اینکه قصد افزایش واردات گوشت قرمز به کشور را نداریم، گفت: تبادل دانش ژنتیکی دام با مغولستان یکی از اهداف ایران در توسعه روابط با این کشور است.
صادرات 21 هزار تن تخم مرغ در 3 ماه/ بازدید هی...مدیرعامل اتحادیه مرکزی مرغداران با بیان اینکه تولید و صادرات تخم مرغ وضعیت خوبی دارد، گفت: از زمان واگذاری صادرات تخم مرغ به اتحادیه مرکزی در نیمه دوم شهریور ماه تا پایان آذر حدود 21 هزار تن تخم مرغ به کشورهای مختلف صادر شد.
فلاونوئیدها و اثر آنها بر ایمنی جوجه های گوشت...کوئرستین، در بین سایر فلاونوئیدها، به دلیل خواص آنتی اکسیدانی به عنوان افزودنی خوراک طیور مورد بررسی قرار گرفته است. محققان دانشگاه کشاورزی آتن این افزودنی را به آزمایش گذاشته اند که ببینند آیا می تواند وضعیت ایمنی بدن حیوانات را مطلوب سازد.
مصرف مکمل هسته انگور در گوسفندان شیریآیا مصرف مکمل هسته انگور می تواند اثر مفیدی در گوسفندان شیری داشته باشد؟ محققان دانشگاه ساساری در ایتالیا این فرضیه را بررسی کردند.
راز زنده ماندن مرغ سرکنده چه بود؟۷۰ سال پیش در ایالت کلرادو آمریکا یک مزرعه‌دار چند مرغش را در یک روز معمولی سر برید اما یکی از آنها نمرد و برای ۱۸ ماه بدون سر زنده ماند! حالا در سالگرد این اتفاق عجیب و غریب دانشمندان راز این جریان را بر ملا کرده‌اند.
پرداخت با روبل، به ضرر صادرکنندگان عضو هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران گفت: فعالان حوزه کشاورزی و صنایع غذایی، آمادگی کامل برای تامین نیازهای روسیه دارند اما پرداخت با ˝روبل˝ ، به زیان صادرکنندگان ایرانی خواهد بود.
از سر گیری صادرات تخم‌مرغ به عراق از سر گیری صادرات تخم‌مرغ به عراق دبیرکل کانون سراسری مرغ تخمگذار از افزایش صادرات به افغانستان خبر داد و گفت: تا پایان مهرماه امسال، بیش از ۲۹هزار تن تخم‌مرغ از کشور صادر شده که نسبت به سال قبل حدود ۴۰درصد کاهش دارد.
فراخوان دعوت از افراد حقیقی و حقوقی برای شرکت در برنامه روز جهانی بز فراخوان دعوت از افراد حقیقی و حقوقی برای شرکت در برنامه روز جهانی بز دبیر برگزاری روز جهانی بز در سال 2017 طی فراخوانی از افراد حقیقی و حقوقی برای شرکت در این برنامه دعوت بعمل آورد.
پرورش بز مورسیا اسپانیایی در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در قلعه گنج پرورش بز مورسیا اسپانیایی در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در قلعه گنج رئیس سازمان جهادکشاورزی جنوب کرمان با بیان اینکه بز مورسیا اسپانیایی برای نخستین مرتبه وارد ایران شده است گفت: این نوع بز در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در شهرستان قلعه گنج از توابع کرمان پرورش د...
بسته تشویقی وزارت جهاد کشاورزی برای صادرات محصولات دام و طیور بسته تشویقی وزارت جهاد کشاورزی برای صادرات محصولات دام و طیور معاون امور دام وزارت جهادکشاورزی ازطراحی دو بسته تشویقی برای توسعه صادرات در بخش دام وطیور خبر داد .
صادرات خوراک دام به یک میلیون تن افزایش می یابد صادرات خوراک دام به یک میلیون تن افزایش می یابد رئیس اتحادیه صنعت خوراک دام، طیور و آبزیان کشور گفت: بنا داریم در برنامه ششم توسعه صادرات خوراک دام، طیور و آبزیان را به یک میلیون تن در سال افزایش دهیم.
حل مشکلات تولیدکنندگان مرغ‌ با صادرات گوشت مرغ حل مشکلات تولیدکنندگان مرغ‌ با صادرات گوشت مرغ گفته معاون وزیر جهاد کشاورزی مصرف گوشت مرغ در کشور دو میلیون تن در سال است، ولی با زیرساخت‌های ایجاد شده، زمینه تولید دو و نیم میلیون تُن گوشت سفید در کشور وجود دارد.
دلایل قیمت بالای مرغ صادراتی ایران در بازار جهانی/ مرغ برزیل در روسیه با دامپینگ نصف قیمت فروخته می‌شود دلایل قیمت بالای مرغ صادراتی ایران در بازار جهانی/ مرغ برزیل در روسیه با دامپینگ نصف قیمت فروخته می‌شود رئیس انجمن پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی با بیان اینکه مرغداران در ۲ سال اخیر با ضرر به تولید ادامه دادند، گفت: قیمت مرغ برزیلی در روسیه کیلویی ۲ دلار است، در حالی که در خود برزیل ۴ دلار است.
رشد دو برابری صادرات گوشت مرغ منجمد از استان خراسان جنوبی به افغانستان رشد دو برابری صادرات گوشت مرغ منجمد از استان خراسان جنوبی به افغانستان معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان خراسان جنوبی از رشد حدود دو برابری صادرات گوشت مرغ منجمد به افغانستان خبر داد.
صادرات 460 هزار راس دام/شرایط سخت صادرات لبنیات و مرغ به روسیه صادرات 460 هزار راس دام/شرایط سخت صادرات لبنیات و مرغ به روسیه معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور تولیدات دامی با اشاره به اینکه صادرات دام زنده از سال گذشته آغاز شده است، گفت: ایران شرایط سختی برای صادرات مرغ و لبنیات به روسیه دارد.
تلاش برای تولید اندام انسانی در بدن بُز تلاش برای تولید اندام انسانی در بدن بُز پژوهشکده زیست‌فناوری پژوهشگاه رویان با تولید بیش از 10 حیوان شبیه‌سازی و تراریخت هم‌اکنون در تلاش است تا با راه‌اندازی بیمارستانی، فناوری‌های کسب شده در حوزه سلول‌درمانی را به جامعه ارائه دهد؛ ضمن آنک...
انتشار مقاله پژوهشگر موسسه تحقیقات علوم دامی کشور در مجله معتبر PNAS انتشار مقاله پژوهشگر موسسه تحقیقات علوم دامی کشور در مجله معتبر PNAS مقاله پژوهشگر موسسه تحقیقات علوم دامی کشور در مجله معتبر ˝PNAS˝ با ضریب تاثیر 423/9 انتشار یافت.
 برگزاری نخستین جلسه کمیته اجرایی همایش جهانی روز بز برگزاری نخستین جلسه کمیته اجرایی همایش جهانی روز بز نخستین جلسه کمیته اجرایی همایش جهانی روز بز 2017 در موسسه تحقیقات علوم دامی کشور برگزار شد.
ازسر گیری صادرات دام زنده پس از وقفه چندماهه ازسر گیری صادرات دام زنده پس از وقفه چندماهه در شرایطی که سال گذشت وقفه‌ای در صادرات دام سبک و سنگین به کشورهای همسایه غربی و خلیج‌نشینان جنوبی به وجود آمد، معاون وزیر جهاد کشاورزی ازشروع دوباره صادرات دام زنده به کشورهای خلیج فارس خبر داد.
صادرات 1.2 میلیون راس گوسفند و بز به کشورهای حاشیه خلیج فارس سال گذشته صورت گرفت صادرات 1.2 میلیون راس گوسفند و بز به کشورهای حاشیه خلیج فارس قائم مقام معاون وزیر جهادکشاورزی در امور تولیدات دامی گفت: پارسال یک میلیون و 200 هزار راس دام سبک (گوسفند و بز) و 20 هزار راس گوساله نر پرواری به کشورهای حاشیه خلیج فارس از جمله عراق، کویت، امارات و ...
صادرات ۱۱۰ میلیون دلاری در بخش دام و طیور/ ۲۰۰ هزار راس دام سبک در ۲ ماه صادر شد صادرات ۱۱۰ میلیون دلاری در بخش دام و طیور/ ۲۰۰ هزار راس دام سبک در ۲ ماه صادر شد معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: ارزش صادرات محصولات بخش دام و طیور طی دو ماه فروردین و اردیبهشت امسال ۱۱۰ میلیون دلار برآورد شد.
همکاری سازمان ملل و ایران در صنعت زنبورداری همکاری سازمان ملل و ایران در صنعت زنبورداری سازمان توسعه صنعتی ملل متحد (یونیدو) در راستای توسعه کسب و کار و اشتغال پایدار در رسته زنبورداری کشور، تفاهم‌نامه‌ چندجانبه‌ای با وزارت جهاد کشاورزی، وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی، اتحادیه سراسری زن...
همکاری ایران و نیوزلند در بخش امور دام همکاری ایران و نیوزلند در بخش امور دام وزیر جهادکشاورزی از گسترش همکاری‌ها میان دو کشور ایران و نیوزیلند در بخش کشاورزی خبر داد و گفت: در زمینه امور دام جای همکاری‌های گسترده‌ای وجود دارد.
واردات دام از کشور پاکستان با هدف توسعه دامپروری هرمزگان رئیس سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان مطرح کرد واردات دام از کشور پاکستان با هدف توسعه دامپروری هرمزگان رئیس سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان از پیگیری صدور مجوز ورود دام از کشور پاکستان به هرمزگان با هدف توسعه صنعت دامپروری در استان خبر داد.
از سرگیری صادرات دام زنده از بنادر خوزستان به عمان از سرگیری صادرات دام زنده از بنادر خوزستان به عمان «مصطفی كناركوهی» مدیركل دامپزشكی خوزستان از شروع دوباره صادرات دام زنده از بنادر خوزستان به عمان توسط شناورهای ایرانی خبر داد.
آزادسازی صادرات دام به روسیه در آینده نزدیک آزادسازی صادرات دام به روسیه در آینده نزدیک رییس اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه گفت: مشکلات صادرات دام به روسیه طی امضای پروتکلی به زودی برطرف می‌شود که در این صورت صادرات دام به روسیه آزاد خواهد شد.
همکاری موسسه رازی و یک شرکت کره جنوبی در تولید واکسن های جدید طیوراز سر گیری صادرات تخم‌مرغ به عراقفراخوان دعوت از افراد حقیقی و حقوقی برای شرکت در برنامه روز جهانی بز 6 ماهه 95 صادرات گوشت مرغ به 40 هزار تن رسیدپرورش بز مورسیا اسپانیایی در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در قلعه گنجوزیر کار: نخستین سرمایه گذار خارجی در تولید عسل به ایران آمدرئیس یک انجمن تخصصی: کنسرسیومی برای صادرات خوراک دام تشکیل شدبسته تشویقی وزارت جهاد کشاورزی برای صادرات محصولات دام و طیورصادرات خوراک دام به یک میلیون تن افزایش می یابدتولید ˝همبرگر غیرممکن˝ بدون گوشتحل مشکلات تولیدکنندگان مرغ‌ با صادرات گوشت مرغواردات سالانه۴۰هزارتن گوشت مازاد/دام روی دست تولیدکننده مانده‌استافزایش 11 درصدی حقوق ورودی گوشت مرغ و پرندگان خانگیدلایل قیمت بالای مرغ صادراتی ایران در بازار جهانی/ مرغ برزیل در روسیه با دامپینگ نصف قیمت فروخته می‌شودرشد دو برابری صادرات گوشت مرغ منجمد از استان خراسان جنوبی به افغانستانگاوهای وارداتی از کدام کشور به ایران آمدند؟صادرات 460 هزار راس دام/شرایط سخت صادرات لبنیات و مرغ به روسیهتلاش برای تولید اندام انسانی در بدن بُزتولید سوخت هیدروژن از علف!افزایش ماندگاری شیر باز تا 9 هفته
فراخوان دعوت از افراد حقیقی و حقوقی برای شرکت در برنامه روز جهانی بز اجرای دامپروری مدرن با سیستم رباتیک در ترکیهاز سر گیری صادرات تخم‌مرغ به عراقهمکاری موسسه رازی و یک شرکت کره جنوبی در تولید واکسن های جدید طیوراحتمال افزایش کاشت سویا به جای ذرت در آرژانتینهمکاری کارشناسان نیوزلندی در افزایش دوقلوزایی گوسفندان آذربایجان شرقیچاپ اولین كتاب در حوزه علوم دامی كشور به زبان انگلیسیتولید ˝همبرگر غیرممکن˝ بدون گوشتفلاونوئیدها و اثر آنها بر ایمنی جوجه های گوشتیگوسفندان استرالیایی در راه ایراناسب‌های وارداتی میلیونی‌اند یا میلیاردی؟رشد صنعت پرورش گوزن در نیوزیلند صنعت دامپروری در نیوزیلند آخرین آمار صادرات دام و فرآورده‌های دامی از پای مرغ تا موی بزپرورش بز مورسیا اسپانیایی در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در قلعه گنجتولید ۸ میلیون تن شیر و محصولات لبنی در ایران طی سال ۲۰۱۳راز زنده ماندن مرغ سرکنده چه بود؟گوشت مرغ ،تخم مرغ وآبزیان اولویت صادرات به اقلیم كردستاندنبال افزایش واردات گوشت قرمز نیستیم/ تبادل دانش ژنتیکی دام با مغولستانراه‌اندازی یک مرغداری جدید در جنوب قزاقستان

فروش اردك از يكروزه تا گوشتى
فروش يكروزه اردك و جوجه مرغ بومى

فروش اردك از يكروزه تا گوشتى
فروش يكروزه اردك و جوجه مرغ بومى

فروش گوسفندوبره زنده
فروش گوسفند و گوساله وفروش بره ووبزغاله زنده

خرید و فروش اردک صغییر
خرید و فروش اردک صغییر اردک پنج روزه تا بیست روزه

اردک اصل ورامین (گوشتی)
اردک اصل ورامین (گوشتی) با نازلترین قیمت

فروش شتر
فروش شتر نر و ماده

فروش مرغداري گوشتي
مرغداري گوشتي مدرن

فروش عمده ظروف مرغداری
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت يکي از بزرگترين توليد

فروش تخم بلدرچین
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت يکي از بزرگترين توليد کنن

- فروش جوجه اردک در سنین مختلف
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت

فروش تخم بلدرچین
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت

صدف معدنی
در منطقه شمال کشور در شهرستان گنبد کاووس ذخایر عظی

فروش سیلاژ ذرت
فروش سیلاژ ذرت بسته بندی و فله ای با بهترین کیفیت

فروش پودر پوست انار مصرف دام
فروش پودر هسته خرما و پودر پوست انار وپودر پوسته

فروش محصولات طیور
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت

فروش پودر هسته خرما
فروش پودر پسته وپودر خرما مصارف دام و طیور

فروش تعدادی بره پرواری
فروش تعدادی بره پرواری آماده کشتار

فروش گوسفند فشندی
فروش تعدادی بره ماده فشندی

تولید رطوبت سازهای التراسونیک
تولیدبا کیفیت ترین رطوبت سازهای التراسونیک صنعتی

تولید رطوبت ساز التراسونیک
تولید کننده با کیفیت ترین رطوبت سازهای التراسونیک