وضعیت نامناسب کشتارگاه های کهگیلویه و بویراحم...در یک سال اخیر حساسیت به کیفیت گوشت مصرفی و وضعیت کشتارگاه ها در کهگیلویه و بویراحمد در سطح رسانه ها و مسئولان استان بیشتر شده است و اکنون طرح بهبود وضعیت کشتارگاه های بحرانی در استان در حال اجرا است.
قطب دامداری کشور در معرض تهدید/ طاعون بزرگ حی... قطب دامداری کشور در معرض تهدید تب برفکی قرار گرفت، بیماری تب برفکی همچنان قربانیان زیادی را در بر می‌گیرد و تلفات برخی از روستاهای شهرستان اهر از مرز ۴۰۰ رأس گذشته است.
افزایش بیماری تب‌برفکی و کمبود واکسنمعاون بهداشتی و پیشگیری سازمان دامپزشکی کشور گفت: به علت ناکافی بودن واکسن تولیدی و عدم دسترسی سازمان به واکسن مکفی بیماری تب‌برفکی رو به افزایش است.
طرح ملی بررسی ۴۰ باقیمانده دارویی در محصولات ...رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: از ابتدای امسال ۴۰ نوع باقیمانده دارویی را با نمونه‌گیری از محصولات خام دامی از جمله شیر،‌ ماهی قزل آلا، گوشت و طیور آغاز کرده‌ایم.
تولید شیر بز به روش صنعتی/ شیر بز بهترین ماده...یک تولید‌کننده شیر بز صنعتی با بیان اینکه مصرف شیر‌خشک در کشور نهادینه نشده‌، گفت: برخی کارخانجات تولید‌کننده شیرخشک کودک در هلند، فرانسه و آمریکا به دلیل خواص سرشار شیر بز، شیرخشک کودک را فقط از این ماده تولید می‌کنند.
مدعیان ˝مصرف هورمون در مرغ˝ ادعایشان را ثابت ...در حالیکه برخی نمایندگان مجلس نسبت به استفاده از هورمون برای افزایش سرعت رشد مرغ تولید شده در کشور هشدار داده بودند، سازمان دامپزشکی این ادعا را رد کرد و گفت: پایش‌های پنج ساله این سازمان برای بررسی سلامت انواع محصولات پروتئینی مانند گوشت مرغ نشان می‌دهد که هیچگونه هورمونی در پرورش مرغ استفاده نمی‌شود و مدعیان ادعایشان را ثابت کنند.
وزن استاندارد لاشه مرغ چقدر است؟مدیرعامل شرکت تعاونی کشاورزی مرغداران گوشتی قم گفت: مردم تصور می‌کنند اگر وزن مرغ کم باشد نشانه بیماری مرغ است اما باید با فرهنگ‌سازی سلیقه مردم نسبت به مرغ چاق عوض شود.
افزایش جمعیت کشور؛ بایدها و نبایدها در صنعت د...بر اساس آمار اعلام شده فائو، نزدیک به یک هشتم جمعیت جهان معادل 870 میلیون نفر در حال حاضر از گرسنگی رنج می‌برند.
شرایط استفاده و نگهداری گوشت قرمزمردم باید گوشت قرمز خود را از مراکز مجاز عرضه تهیه نموده و ممهور به مهر و برچسب بهداشتی دامپزشکی باشد.
بررسی چالش های پیش روی صنعت مرغداری کشور پرورش مرغ با هدف تولید انبوه در شکل صنعتی آن در جهان سابقه 140 ساله دارد و طی این مدت فعالیتهای بسیاری در قالب اصلاحات ژنتیکی، به گزینی و ابداعات درمانی و دامپزشکی به منظور ارتقاء عملکرد تولید اقتصادی مرغ صورت گرفته است.
نگاهی به دامپروری ایران در سال 1393بروشور نگاهی به دامپروری ایران در سال 1393 از سوی روابط عمومی معاونت امور تولیدات دامی وزارت جهادکشاورزی منتشر شد.
سن کشتار مرغ کاهش می‌یابد رئیس اتحادیه تولیدکنندگان مرغ گوشتی سن کشتار مرغ کاهش می‌یابد رئیس اتحادیه تولیدکنندگان مرغ گوشتی از اجرای طرح کاهش سن کشتار مرغ در سالن های مرغداری سراسر کشور خبر داد و گفت: هدف از اجرای این طرح تولید برون گرا و ایجاد بسترهای صادراتی برای صنعت مرغداری کشور است.
توقف صادرات مرغ وتخم مرغ بدلیل آنفلوانزا/تخم‌مرغ نیم‌پز نخورید توقف صادرات مرغ وتخم مرغ بدلیل آنفلوانزا/تخم‌مرغ نیم‌پز نخورید رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم‌گذار تهران با بیان اینکه صادرات مرغ و تخم مرغ متوقف شده است، گفت: مردم از مصرف مرغ و تخم مرغ نیم پز خودداری و این محصولات را به صورت کاملا پخته مصرف کنند.
تلف شدن 60 هزار گوسفند به دلیل آلودگی کارخانه ذوب مس تلف شدن 60 هزار گوسفند به دلیل آلودگی کارخانه ذوب مس نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی از تلف شدن 60 هزار گوسفند به دلیل آلودگی کارخانه ذوب مس خبر داد و خواستار مداخله وزیر صنعت برای پرداخت خسارت دامداران منطقه شد.
فراخوان دعوت از افراد حقیقی و حقوقی برای شرکت در برنامه روز جهانی بز فراخوان دعوت از افراد حقیقی و حقوقی برای شرکت در برنامه روز جهانی بز دبیر برگزاری روز جهانی بز در سال 2017 طی فراخوانی از افراد حقیقی و حقوقی برای شرکت در این برنامه دعوت بعمل آورد.
واردات گوشت آلوده را تکذیب می‌‌کنم/ کنترل قیمت گوشت در بازار ربطی به ما ندارد معاون امور دام وزارت جهاد کشاورزی واردات گوشت آلوده را تکذیب می‌‌کنم/ کنترل قیمت گوشت در بازار ربطی به ما ندارد معاون امور دام وزارت جهاد کشاورزی واردات گوشت آلوده را تکذیب کرد و گفت: از ۶ میلیون راس دام سبکی که در ۶ ماهه امسال تولید شده یک درصد صادراتی است و نمی‌توانیم بازار صادرات را به بهانه تنظیم بازار از د...
صدور کد رهگیری برای تخم مرغ/ سهم سازمان دامپزشکی از بسته سلامت، صفر است صدور کد رهگیری برای تخم مرغ/ سهم سازمان دامپزشکی از بسته سلامت، صفر است کارشناسان سازمان دامپزشکی کشور براین باورند که موفقیت طرح تحول سلامت جز با تعامل تنگاتنگ با سازمان دامپزشکی کشور میسر نمی شود و در این زمینه تخصیص اعتباراتی از محل این طرح برای سازمان یادشده را خواستا...
نصب دستگاه CIP  در واحد شیردوشی شرکت کشاورزی و دامپروری یاسوج نصب دستگاه CIP در واحد شیردوشی شرکت کشاورزی و دامپروری یاسوج به منظور کاهش بار میکروبی و سایر هزینه های تولید یک دستگاه CIP در شرکت کشاورزی و دامپروری یاسوج نصب شد.
مصرف سرانه شیر 10 درصد افزایش می یابد مدیرکل دفتر بهبود تغذیه وزارت بهداشت: مصرف سرانه شیر 10 درصد افزایش می یابد مدیرکل دفتر بهبود تغذیه وزارت بهداشت از افزایش 10 درصدی مصرف سرانه شیر خبر داد.
تلاش برای تولید اندام انسانی در بدن بُز تلاش برای تولید اندام انسانی در بدن بُز پژوهشکده زیست‌فناوری پژوهشگاه رویان با تولید بیش از 10 حیوان شبیه‌سازی و تراریخت هم‌اکنون در تلاش است تا با راه‌اندازی بیمارستانی، فناوری‌های کسب شده در حوزه سلول‌درمانی را به جامعه ارائه دهد؛ ضمن آنک...
سود گرانی مرغ درجیب دلالان سود گرانی مرغ درجیب دلالان رئیس هیات مدیره اتحادیه سراسری مرغداران کشورگفت : سود ناشی از گرانی قیمت مرغ درروزهای اخیر درجیب دلالان می رود و تولیدکنندگان از این حاشیه سود بی نصیب هستند.
مرغداری های کهگیلویه و بویراحمد محدودیت جوجه ریزی نداشته باشند مرغداری های کهگیلویه و بویراحمد محدودیت جوجه ریزی نداشته باشند رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: مرغداری های این استان محدودیت و یا سقف مشخصی برای جوجه ریزی نداشته باشند تا بازار استان با مشکل کمبود مرغ مواجه نشود.
ساماندهی برچسب ها و مراکز عرضه؛ راه رفع نگرانی از فروش گوشت بز به جای گوسفند ساماندهی برچسب ها و مراکز عرضه؛ راه رفع نگرانی از فروش گوشت بز به جای گوسفند مردم به دلیل ناآگاهی از تفاوت گوشت بز و گوسفند ممکن است نگران سوءاستفاده های احتمالی شوند اما به گفته مسئولان، این مساله با ساماندهی برچسب ها و مراکز عرضه گوشت قابل رفع است؛ از سوی دیگر بیشتر گوشت بز ...
فعالیت دوباره تنها کارخانه فرآوری شیر و تولید لبنیات در هرمزگان فعالیت دوباره تنها کارخانه فرآوری شیر و تولید لبنیات در هرمزگان تنها کارخانه لبنی استان هرمزگان که به علت کمبود سرمایه در گردش در آستانه تعطیلی قرار گرفته بود با کمک یک میلیارد تومانی صندوق حمایت از توسعه کشاورزی دوباره فالیت خود را آغاز کرد.
انتشار مقاله پژوهشگر موسسه تحقیقات علوم دامی کشور در مجله معتبر PNAS انتشار مقاله پژوهشگر موسسه تحقیقات علوم دامی کشور در مجله معتبر PNAS مقاله پژوهشگر موسسه تحقیقات علوم دامی کشور در مجله معتبر ˝PNAS˝ با ضریب تاثیر 423/9 انتشار یافت.
نامه دبیرخانه شیر ایستگاه سلامت به رییس جمهور به مناسب روز جهانی شیر نامه دبیرخانه شیر ایستگاه سلامت به رییس جمهور دبیرخانه شیر ایستگاه سلامت در نامه ای به رییس جمهور به مناسب روز جهانی شیر خواستار توجه بیشتر به سلامت و بهداشت جامعه با افزایش سرانه مصرف شیر شد.
حمل دام زنده در زنجان ممنوع شد حمل دام زنده در زنجان ممنوع شد رئیس اداره بهداشت و مدیریت بیماری‌های دامی اداره کل دامپزشکی استان زنجان گفت: از امروز/یکشنبه/ حمل هرگونه دام سبک و سنگین زنده در این استان ممنوع شد و پایان این ممنوعیت اعلام خواهد شد.
3 عامل شیوع بیماری تب‌برفکی/ اطلاعی از خرید دام‌های مبتلا به تب‌برفکی ندارم معاون بهداشتی و پیشگیری سازمان دامپزشکی کشور: 3 عامل شیوع بیماری تب‌برفکی/ اطلاعی از خرید دام‌های مبتلا به تب‌برفکی ندارم معاون بهداشتی و پیشگیری سازمان دامپزشکی کشور با اشاره به عوامل شیوع بیماری تب برفکی گفت: محدودیت در تأمین واکسن، ورود سویه‌های جدید و کوچ عشایر عوامل اصلی شیوع بیماری تب‌برفکی است.
انتقاد دبیرخانه شیر ایستگاه سلامت از طرح اخذ مالیات از بخش کشاورزی طی نامه ای به وزیر اقتصاد و دارایی انتقاد دبیرخانه شیر ایستگاه سلامت از طرح اخذ مالیات از بخش کشاورزی دبیرخانه شیر ایستگاه سلامت طی نامه ای با انتقاد از طرح اخذ مالیات از بخش کشاورزی خواستار بهینه کردن نظام سلامت با اصلاح الگوی تغذیه و کاهش هزینه خانوار شد.
واکنش حجتی به واردات شیرخشک برای تولید شیر واکنش حجتی به واردات شیرخشک برای تولید شیر وزیرجهاد با بیان اینکه قرار نیست از شیرخشک‌های وارداتی برای تولید شیر استفاده شود، گفت: در کشور ۱۰ میلیون تن شیر تولید می‌شود و ورود ۸ هزار تن شیرخشک برای تولید این کالا ادعایی بی‌معنی است.
همکاری جدید ایران و فائو برای کنترل بیماری تب­ برفکی همکاری جدید ایران و فائو برای کنترل بیماری تب­ برفکی در پی شیوع سویه جدید تب برفکی در کشورهای منطقه، رئیس سازمان دامپزشکی کشور با دبیر کمیسیون تب برفکی اتحادیه اروپا دیدار و گفتگو کرد.
سن کشتار مرغ کاهش می‌یابدتوقف صادرات مرغ وتخم مرغ بدلیل آنفلوانزا/تخم‌مرغ نیم‌پز نخوریدتلف شدن 60 هزار گوسفند به دلیل آلودگی کارخانه ذوب مسفراخوان دعوت از افراد حقیقی و حقوقی برای شرکت در برنامه روز جهانی بز رییس سازمان دامپزشکی: قانون مسئولیت پذیری واحدهای تولیدی دامی تدوین شودصدور مجوز واردات 6 درصد نیاز داخلی گوشت قرمزواردات گوشت آلوده را تکذیب می‌‌کنم/ کنترل قیمت گوشت در بازار ربطی به ما نداردصدور کد رهگیری برای تخم مرغ/ سهم سازمان دامپزشکی از بسته سلامت، صفر استطرح ملی بررسی ۴۰ باقیمانده دارویی در محصولات دامیشرایط استفاده و نگهداری گوشت قرمزتولید ˝همبرگر غیرممکن˝ بدون گوشتمصرف حدود 23میلیون دز واکسن جهت کنترل بیماری طیور در سمناننصب دستگاه CIP در واحد شیردوشی شرکت کشاورزی و دامپروری یاسوجمصرف سرانه شیر 10 درصد افزایش می یابدتلاش برای تولید اندام انسانی در بدن بُزسود گرانی مرغ درجیب دلالانسامانه مجازی معرفی محصولات عشایری راه اندازی می شودمرغداری های کهگیلویه و بویراحمد محدودیت جوجه ریزی نداشته باشندپلمپ یک مرکز جمع آوری شیر در کرمانساماندهی برچسب ها و مراکز عرضه؛ راه رفع نگرانی از فروش گوشت بز به جای گوسفند
فراخوان دعوت از افراد حقیقی و حقوقی برای شرکت در برنامه روز جهانی بز سن کشتار مرغ کاهش می‌یابدتوقف صادرات مرغ وتخم مرغ بدلیل آنفلوانزا/تخم‌مرغ نیم‌پز نخوریدپرورش صنعتی گوسفند با اثر ژن چند قلو زایی گوسفند افشاریتلف شدن 60 هزار گوسفند به دلیل آلودگی کارخانه ذوب مسکشتار گاه صنعتی مرغ در رامهرمز + عکستولید 30 هزار تن شیر خام گوسفند در چهارمحال و بختیاری شبکه تلویزیونی ˝کشاورز ˝ ایجاد کنیموزن استاندارد لاشه مرغ چقدر است؟تولید مرغ ارگانیک در دهگلان / مرغداران به تولید مرغ سبز روی بیاورنداجرای موفق طرح مبارزه با تب کریمه کنگو در اصفهانخرید و فروش گوسفند در آستانه عید قربانپرورش گوسفند با کمترین مصرف آب/ ابتکار دلیل مخالفتش با گوسفند داری را ارائه کند عرضه و کشتار غیرمجاز مرغ زیر چتر قانون!دامپزشکی حلقه مشترک صنعت دامپروری و پزشکی استتولید ˝همبرگر غیرممکن˝ بدون گوشتاسب‌های وارداتی میلیونی‌اند یا میلیاردی؟تخم‌ریزی بی‌موقع کرکودیل‌های تایلندی در جزیره هنگام+تصاویردكتر مهدی خلج رئیس سازمان دامپزشكی كشور شدتشدید بحران صنعت طیور در صورت عدم تخصیص ارز مرجع

فروش اردك از يكروزه تا گوشتى
فروش يكروزه اردك و جوجه مرغ بومى

فروش اردك از يكروزه تا گوشتى
فروش يكروزه اردك و جوجه مرغ بومى

فروش گوسفندوبره زنده
فروش گوسفند و گوساله وفروش بره ووبزغاله زنده

خرید و فروش اردک صغییر
خرید و فروش اردک صغییر اردک پنج روزه تا بیست روزه

اردک اصل ورامین (گوشتی)
اردک اصل ورامین (گوشتی) با نازلترین قیمت

فروش شتر
فروش شتر نر و ماده

فروش مرغداري گوشتي
مرغداري گوشتي مدرن

فروش عمده ظروف مرغداری
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت يکي از بزرگترين توليد

فروش تخم بلدرچین
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت يکي از بزرگترين توليد کنن

- فروش جوجه اردک در سنین مختلف
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت

فروش تخم بلدرچین
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت

صدف معدنی
در منطقه شمال کشور در شهرستان گنبد کاووس ذخایر عظی

فروش سیلاژ ذرت
فروش سیلاژ ذرت بسته بندی و فله ای با بهترین کیفیت

فروش پودر پوست انار مصرف دام
فروش پودر هسته خرما و پودر پوست انار وپودر پوسته

فروش محصولات طیور
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت

فروش پودر هسته خرما
فروش پودر پسته وپودر خرما مصارف دام و طیور

فروش تعدادی بره پرواری
فروش تعدادی بره پرواری آماده کشتار

فروش گوسفند فشندی
فروش تعدادی بره ماده فشندی

تولید رطوبت سازهای التراسونیک
تولیدبا کیفیت ترین رطوبت سازهای التراسونیک صنعتی

تولید رطوبت ساز التراسونیک
تولید کننده با کیفیت ترین رطوبت سازهای التراسونیک