خشکسالی در حال نابودی دامداری طبستداوم بحران خشکسالی، دامداران را در طبس مجبور به فروش ارزان دام و مهاجرت از دیار خود کرده است.
اعلام نرخ تورم تولیدات زراعی، باغداری و دامدا...مرکز آمار ایران ، نرخ تورم تولیدات بخش‌های مختلف زراعت، باغداری و دامداری سنتی را در یک سال منتهی به پاییز سال ۹۴ اعلام کرد.
دست کارخانه های لبنی مازندران درجیب دامداران مدیرکل جهادکشاورزی مازندران گفت که واحدهای لبنی این استان شیرخام را 20 تا 30 درصد کمتر از نرخ مصوب شورای اقتصاد خریداری می کنند.
پرداخت مشوق صادرات لبنی مشروط به خرید شیرخام ...رئیس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران گفت: پرداخت مشوق صادراتی مشروط به جمع‌آوری شیرخام مازاد از بازار و خرید آن به قیمت مصوب 1440 تومان است.
مردم پول نداشتند نان هم نمی‌خریدندرئیس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران با انتقاد از کسانی‌که بحث کاهش مصرف لبنیات و قدرت خرید مردم را بیان می‌کنند، گفت: اگر مردم توان خرید نداشتند نان هم نمی‌خریدند.
دیوانسالاری اداری اصلی‌ترین مانع پرداخت یاران...عضو هیأت مدیره تعاونی گاوداران صنعتی استان خراسان رضوی گفت: کمک یارانه‌ای دولت به واحدهای تولید شیر دستخوش بروکراسی اداری شده و علیرغم اینکه بودجه مذکور توسط دولت فراهم شده، اما هنوز به دست برخی از تولید‌کنندگان نرسیده است.
راه های مدیریت استرس گرمایی در گاوهای شیریافزایش دمای هوا به بیش از 22 درجه سانتیگراد می تواند موجب تولید پایین تر از میزان معمول و تبعات مختلفی در گاوهای شیری شود.
کاهش سود واحدهای دامپروری پس از اجرای قانون ه...اجرای قانون هدفمندی یارانه ها موجب افزایش هزینه حامل های انرژی و با تاثیر تحریم ها و افزایش نرخ ارز و تغییر سیاست های دولتی افزایش همزمان نهاده ها و عوامل تولیدی را در واحد های دامپروری و کشاورزی به همراه داشته است.
اصول تهیه جیره های متعادل گوسفند و بز در شرای...جیره متعادل گوسفند و بز ، جیره ای است که مواد مغذی مورد نیاز گوسفند و بز را به صورت متناسب و به مقدار کافی برای مدت معین از بین مواد خوراکی مختلف و در دسترس تأمین نماید.
بیوتکنولوژی کلید اجرای اقتصاد مقاومتی در صنعت...دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی در صنعت دامپروری با کاربردهای مختلف بیوتکنولوژی میسر می شود.
بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو را جدی بگی...مدیر کل دامپزشکی استان گیلان با اشاره به اینکه فصل بهار و تابستان زمان تکثیر و تزاید حشرات به خصوص عامل ناقل این بیماری یعنی کنه ها است، گفت: در راستای کنترل و پیشگیری از ابتلا به این بیماری لازم است دامداران و افرادی که با دام سروکار دارند نکات بهداشتی ضروری را رعایت کنند.
19 ماه سرپیچی از قانون؛ سازمان حمایت هم حریف ...پس از گذشت 19 ماه از مصوبه تنظیم بازاری نرخ 1440 تومانی خرید شیر خام از دامداران، هنوز صنایع لبنی این قانون را اجرا نکرده‌اند و به گفته وزارت کشاورزی، پرونده‌شان از سوی سازمان حمایت به تعزیرات معرفی شده که مشخص نیست ناظران می‌توانند اجرای قانون را به صنایع دیکته کنند یا خیر؟
گوشت گوسفندی گران شد/ قیمت برای مصرف کننده ۳۷هزارتومان گوشت گوسفندی گران شد/ قیمت برای مصرف کننده ۳۷هزارتومان رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی از افزایش حدود ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ تومانی قیمت این نوع گوشت در بازار خبر داد و گفت: سردی هوا و بازگشت زائران کربلا از جمله دلایل این امر است.
فراخوان دعوت از افراد حقیقی و حقوقی برای شرکت در برنامه روز جهانی بز فراخوان دعوت از افراد حقیقی و حقوقی برای شرکت در برنامه روز جهانی بز دبیر برگزاری روز جهانی بز در سال 2017 طی فراخوانی از افراد حقیقی و حقوقی برای شرکت در این برنامه دعوت بعمل آورد.
۹۰ درصد مطالبات دامداران تهرانی پرداخت شد ۹۰ درصد مطالبات دامداران تهرانی پرداخت شد مدیر سازمان تعاون روستایی تهران با بیان اینکه ۹۰ درصد مطالبات دامداران این استان پرداخت شد، گفت: قرار است ۴ پایانه عرضه مستقیم محصولات کشاورزی در تهران ایجاد شود.
واردات گوشت آلوده را تکذیب می‌‌کنم/ کنترل قیمت گوشت در بازار ربطی به ما ندارد معاون امور دام وزارت جهاد کشاورزی واردات گوشت آلوده را تکذیب می‌‌کنم/ کنترل قیمت گوشت در بازار ربطی به ما ندارد معاون امور دام وزارت جهاد کشاورزی واردات گوشت آلوده را تکذیب کرد و گفت: از ۶ میلیون راس دام سبکی که در ۶ ماهه امسال تولید شده یک درصد صادراتی است و نمی‌توانیم بازار صادرات را به بهانه تنظیم بازار از د...
آخرین وضعیت خرید توافقی شیرخام/ مطالبات دامداران تسویه نشد آخرین وضعیت خرید توافقی شیرخام/ مطالبات دامداران تسویه نشد رئیس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران با بیان اینکه خرید توافقی شیرخام همچنان ادامه دارد،گفت: مطالبات دامداران هنوز تسویه نشده است.
خرید توافقی شیرخام به ۸۰ هزارتن رسید/ مطالبات دامداران تسویه نشد خرید توافقی شیرخام به ۸۰ هزارتن رسید/ مطالبات دامداران تسویه نشد مدیرعامل اتحادیه سراسری دامداران با بیان اینکه تاکنون ۸۰هزارتن شیرخام از تولیدکنندگان خریداری شده است،گفت: دولت هنوز مطالبات دامداران را پرداخت نکرده است.
خرید ۷هزارتن شیرخام /دلالها در بازار گوشت هم فعال شدند خرید ۷هزارتن شیرخام /دلالها در بازار گوشت هم فعال شدند مدیرعامل اتحادیه سراسری دامداران با بیان اینکه تاکنون۷هزارتن شیرخام به ارزش ۱۰میلیاردتومان به صورت توافقی از تولیدکنندگان خریداری شده است،گفت:دولت هنوز مطالبات دامداران را پرداخت نکرده است.
تولید گوشت قرمز در کشتارگاه‌‌ها به ۴۷۶ هزارتن رسید روابط عمومی مرکز آمار ایران اعلام کرد تولید گوشت قرمز در کشتارگاه‌‌ها به ۴۷۶ هزارتن رسید براساس گزارش مرکز آمار ایران، وزن گوشت قرمز تولیدی انواع دام‌های ذبح شده در کشتارگاه‌های کشور طی سال 1394 جمعاً 476 هزار تن است که سهم گوشت گاو و گوساله بیش از سایر انواع دام بوده است.
گوشت قرمز به کیلویی ۳۴ هزار تومان رسید گوشت قرمز به کیلویی ۳۴ هزار تومان رسید رییس اتحادیه تهیه و توزیع گوشت گوسفندی از وارد شدن شوک تدریجی به بازار گوشت قرمز خبر داد و گفت: طی یک ماه و نیم گذشته شاهد افزایش ۴۰۰۰ تومانی قیمت گوشت گوسفندی بوده‌ایم.
گوشت قرمز و دام زنده هیچ کمبودی ندارد گوشت قرمز و دام زنده هیچ کمبودی ندارد در حالی که برخی از کارشناسان معتقدند که به دلیل صادرات بی‌رویه دام زنده و کاهش عرضه آن، قیمت این محصول در بازار طی هفته‌های آینده افزایش می‌یابد، وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد که قیمت دام زنده طی ماه‌ه...
مدیریت چرا و کنترل دام در مراتع حوزه لار مدیریت چرا و کنترل دام در مراتع حوزه لار رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان شمیرانات گفت: به منظور حفظ مراتع لار و بهبود وضع آن و افزایش ظرفیت تولید علوفه امسال و همزمان با آغاز فصل چرای دام تمهیدات لازم در نظر گرفته شد و اقدامات حفا...
مصرف سرانه شیر 10 درصد افزایش می یابد مدیرکل دفتر بهبود تغذیه وزارت بهداشت: مصرف سرانه شیر 10 درصد افزایش می یابد مدیرکل دفتر بهبود تغذیه وزارت بهداشت از افزایش 10 درصدی مصرف سرانه شیر خبر داد.
قاچاق دام گوشت را در پایتخت گران کرد قاچاق دام گوشت را در پایتخت گران کرد رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی گفت: به دلیل کمبود عرضه در بازار گوشت گوسفندی پایتخت، قیمت هر کیلو به ۳۱ تا ۳۲ هزار تومان رسیده است.
ساماندهی برچسب ها و مراکز عرضه؛ راه رفع نگرانی از فروش گوشت بز به جای گوسفند ساماندهی برچسب ها و مراکز عرضه؛ راه رفع نگرانی از فروش گوشت بز به جای گوسفند مردم به دلیل ناآگاهی از تفاوت گوشت بز و گوسفند ممکن است نگران سوءاستفاده های احتمالی شوند اما به گفته مسئولان، این مساله با ساماندهی برچسب ها و مراکز عرضه گوشت قابل رفع است؛ از سوی دیگر بیشتر گوشت بز ...
 برگزاری نخستین جلسه کمیته اجرایی همایش جهانی روز بز برگزاری نخستین جلسه کمیته اجرایی همایش جهانی روز بز نخستین جلسه کمیته اجرایی همایش جهانی روز بز 2017 در موسسه تحقیقات علوم دامی کشور برگزار شد.
ازسر گیری صادرات دام زنده پس از وقفه چندماهه ازسر گیری صادرات دام زنده پس از وقفه چندماهه در شرایطی که سال گذشت وقفه‌ای در صادرات دام سبک و سنگین به کشورهای همسایه غربی و خلیج‌نشینان جنوبی به وجود آمد، معاون وزیر جهاد کشاورزی ازشروع دوباره صادرات دام زنده به کشورهای خلیج فارس خبر داد.
صادرات 1.2 میلیون راس گوسفند و بز به کشورهای حاشیه خلیج فارس سال گذشته صورت گرفت صادرات 1.2 میلیون راس گوسفند و بز به کشورهای حاشیه خلیج فارس قائم مقام معاون وزیر جهادکشاورزی در امور تولیدات دامی گفت: پارسال یک میلیون و 200 هزار راس دام سبک (گوسفند و بز) و 20 هزار راس گوساله نر پرواری به کشورهای حاشیه خلیج فارس از جمله عراق، کویت، امارات و ...
خریداری ۳۰ هزارتن شیرخام از دامداران کشور خریداری ۳۰ هزارتن شیرخام از دامداران کشور معاون امور دام وزارت جهادکشاورزی گفت: در یک ماه و نیم گذشته ۳۰ هزار تن شیرخام از دامداران خریداری شده است.
صادرات ۱۱۰ میلیون دلاری در بخش دام و طیور/ ۲۰۰ هزار راس دام سبک در ۲ ماه صادر شد صادرات ۱۱۰ میلیون دلاری در بخش دام و طیور/ ۲۰۰ هزار راس دام سبک در ۲ ماه صادر شد معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: ارزش صادرات محصولات بخش دام و طیور طی دو ماه فروردین و اردیبهشت امسال ۱۱۰ میلیون دلار برآورد شد.
آغاز خرید تضمینی شیر با یارانه ۵۰ میلیاردی آغاز خرید تضمینی شیر با یارانه ۵۰ میلیاردی درپی نارضایتی دامداران از فروش شیرخام به کارخانه‌های لبنی و اجرایی نشدن تعهدات صنایع لبنی، معاون وزیر کشاورزی اعلام کرد که با اختصاص یارانه ۵۰ میلیارد تومانی خرید تضمینی شیر خام آغاز شده و تا هنگامی ک...
گوشت گوسفندی گران شد/ قیمت برای مصرف کننده ۳۷هزارتومانفراخوان دعوت از افراد حقیقی و حقوقی برای شرکت در برنامه روز جهانی بز ۹۰ درصد مطالبات دامداران تهرانی پرداخت شدصدور مجوز واردات 6 درصد نیاز داخلی گوشت قرمزواردات گوشت آلوده را تکذیب می‌‌کنم/ کنترل قیمت گوشت در بازار ربطی به ما نداردآخرین وضعیت خرید توافقی شیرخام/ مطالبات دامداران تسویه نشدبهره برداری از نخستین مجتمع پرورش نژاد دو منظوره سمینتال کشورخرید توافقی شیرخام به ۸۰ هزارتن رسید/ مطالبات دامداران تسویه نشدخرید ۷هزارتن شیرخام /دلالها در بازار گوشت هم فعال شدندتراز تجاری محصولات پروتئینی با 178 میلیون دلار صادرات در بهار مثبت شدتولید گوشت قرمز در کشتارگاه‌‌ها به ۴۷۶ هزارتن رسیدگوشت قرمز به کیلویی ۳۴ هزار تومان رسیدگوشت قرمز و دام زنده هیچ کمبودی نداردواردات سالانه۴۰هزارتن گوشت مازاد/دام روی دست تولیدکننده مانده‌استمدیریت چرا و کنترل دام در مراتع حوزه لار بیوتکنولوژی کلید اجرای اقتصاد مقاومتی در صنعت دامپروریخرید توافقی شیر خام اصلاح قیمت را رقم زدقاچاق؛ علت کمبود و گرانی گوشت قرمزمصرف سرانه شیر 10 درصد افزایش می یابدگاوهای وارداتی از کدام کشور به ایران آمدند؟
فراخوان دعوت از افراد حقیقی و حقوقی برای شرکت در برنامه روز جهانی بز کشتارگاه صنعتی دام تبریز + تصویرپرورش 11 هزار رأس گاو نژاد جرسی در ریگانتولد یک هزار و 200 بره اصلاح نژاد شده در همدان اصول تهیه جیره های متعادل گوسفند و بز در شرایط مزرعه ایگوشت گوسفندی گران شد/ قیمت برای مصرف کننده ۳۷هزارتومانخریداری قوچ نژاد اصیل کردی توسط دامداران مازندرانی و خراسان رضویپرواربندی دام‌ به چه قیمتی؟تولید 30 هزار تن شیر خام گوسفند در چهارمحال و بختیاری تلقیح مصنوعی گوسفند در 3 شهرستان استان آذربایجان شرقی شبکه تلویزیونی ˝کشاورز ˝ ایجاد کنیمشاخص قیمت تولید کننده گاوداری‌های صنعتی 48.8 درصد افزایش یافتترخیص یک محموله دیگر کشتی نهاده دامی/ ۲۲ کشتی هنوز روی آب استخرید و فروش گوسفند در آستانه عید قربانهمکاری کارشناسان نیوزلندی در افزایش دوقلوزایی گوسفندان آذربایجان شرقی افزایش قیمت‌ خوراک دام و طیور در بازار با نوسان ارزیکارخانه پگاه زیربار نرخ مصوب دولتی شیرخام نمی‌رودبیوتکنولوژی کلید اجرای اقتصاد مقاومتی در صنعت دامپروریخشکسالی در حال نابودی دامداری طبس+تصاویرراه‌اندازی نخستین ایستگاه تولید جنین دام کشور در مازندران + تصویر

فروش اردك از يكروزه تا گوشتى
فروش يكروزه اردك و جوجه مرغ بومى

فروش اردك از يكروزه تا گوشتى
فروش يكروزه اردك و جوجه مرغ بومى

فروش گوسفندوبره زنده
فروش گوسفند و گوساله وفروش بره ووبزغاله زنده

خرید و فروش اردک صغییر
خرید و فروش اردک صغییر اردک پنج روزه تا بیست روزه

اردک اصل ورامین (گوشتی)
اردک اصل ورامین (گوشتی) با نازلترین قیمت

فروش شتر
فروش شتر نر و ماده

فروش مرغداري گوشتي
مرغداري گوشتي مدرن

فروش عمده ظروف مرغداری
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت يکي از بزرگترين توليد

فروش تخم بلدرچین
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت يکي از بزرگترين توليد کنن

- فروش جوجه اردک در سنین مختلف
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت

فروش تخم بلدرچین
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت

صدف معدنی
در منطقه شمال کشور در شهرستان گنبد کاووس ذخایر عظی

فروش سیلاژ ذرت
فروش سیلاژ ذرت بسته بندی و فله ای با بهترین کیفیت

فروش پودر پوست انار مصرف دام
فروش پودر هسته خرما و پودر پوست انار وپودر پوسته

فروش محصولات طیور
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت

فروش پودر هسته خرما
فروش پودر پسته وپودر خرما مصارف دام و طیور

فروش تعدادی بره پرواری
فروش تعدادی بره پرواری آماده کشتار

فروش گوسفند فشندی
فروش تعدادی بره ماده فشندی

تولید رطوبت سازهای التراسونیک
تولیدبا کیفیت ترین رطوبت سازهای التراسونیک صنعتی

تولید رطوبت ساز التراسونیک
تولید کننده با کیفیت ترین رطوبت سازهای التراسونیک