سازمان دامپزشکی آنفلوانزای مرغی در دو مرغداری...سازمان دامپزشکی کشور طی اطلاعیه‌ای رسمی معدوم سازی دو واحد مرغداری در استان تهران را به دلیل مشاهده آنفلوانزای مرغی تایید کرد.
خشکسالی در حال نابودی دامداری طبستداوم بحران خشکسالی، دامداران را در طبس مجبور به فروش ارزان دام و مهاجرت از دیار خود کرده است.
افزایش بیماری تب‌برفکی و کمبود واکسنمعاون بهداشتی و پیشگیری سازمان دامپزشکی کشور گفت: به علت ناکافی بودن واکسن تولیدی و عدم دسترسی سازمان به واکسن مکفی بیماری تب‌برفکی رو به افزایش است.
طرح ملی بررسی ۴۰ باقیمانده دارویی در محصولات ...رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: از ابتدای امسال ۴۰ نوع باقیمانده دارویی را با نمونه‌گیری از محصولات خام دامی از جمله شیر،‌ ماهی قزل آلا، گوشت و طیور آغاز کرده‌ایم.
مدعیان ˝مصرف هورمون در مرغ˝ ادعایشان را ثابت ...در حالیکه برخی نمایندگان مجلس نسبت به استفاده از هورمون برای افزایش سرعت رشد مرغ تولید شده در کشور هشدار داده بودند، سازمان دامپزشکی این ادعا را رد کرد و گفت: پایش‌های پنج ساله این سازمان برای بررسی سلامت انواع محصولات پروتئینی مانند گوشت مرغ نشان می‌دهد که هیچگونه هورمونی در پرورش مرغ استفاده نمی‌شود و مدعیان ادعایشان را ثابت کنند.
لمپی اسکین، بیماری دامی سوغات عراق کنترل شدمعاون بهداشتی و پیشگیری سازمان دامپزشکی کشور گفت: بیماری دامی لمپی اسکین که برای اولین بار از عراق وارد کشور شد، بعد از تلفات 20 راس دام و معدم سازی 437 راس دیگر، اکنون تحت کنترل در آمده است.
راه های مدیریت استرس گرمایی در گاوهای شیریافزایش دمای هوا به بیش از 22 درجه سانتیگراد می تواند موجب تولید پایین تر از میزان معمول و تبعات مختلفی در گاوهای شیری شود.
مدیریت اقدامات بهداشتی در طول یک دوره پرورش گ...علاوه بر رعایت اصول استاندارد در احداث جایگاه که بایستی مناسب اهداف مورد نظر در تولید باشد، مدیریت بهداشت جایگاه و دام نیز اثر ویژه ای در حفظ سلامت گوسفند و بز و تولیدات آنها دارد.
اصول تهیه جیره های متعادل گوسفند و بز در شرای...جیره متعادل گوسفند و بز ، جیره ای است که مواد مغذی مورد نیاز گوسفند و بز را به صورت متناسب و به مقدار کافی برای مدت معین از بین مواد خوراکی مختلف و در دسترس تأمین نماید.
بیوتکنولوژی کلید اجرای اقتصاد مقاومتی در صنعت...دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی در صنعت دامپروری با کاربردهای مختلف بیوتکنولوژی میسر می شود.
بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو را جدی بگی...مدیر کل دامپزشکی استان گیلان با اشاره به اینکه فصل بهار و تابستان زمان تکثیر و تزاید حشرات به خصوص عامل ناقل این بیماری یعنی کنه ها است، گفت: در راستای کنترل و پیشگیری از ابتلا به این بیماری لازم است دامداران و افرادی که با دام سروکار دارند نکات بهداشتی ضروری را رعایت کنند.
نگاهی به دامپروری ایران در سال 1393بروشور نگاهی به دامپروری ایران در سال 1393 از سوی روابط عمومی معاونت امور تولیدات دامی وزارت جهادکشاورزی منتشر شد.
تلف شدن 60 هزار گوسفند به دلیل آلودگی کارخانه ذوب مس تلف شدن 60 هزار گوسفند به دلیل آلودگی کارخانه ذوب مس نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی از تلف شدن 60 هزار گوسفند به دلیل آلودگی کارخانه ذوب مس خبر داد و خواستار مداخله وزیر صنعت برای پرداخت خسارت دامداران منطقه شد.
فراخوان دعوت از افراد حقیقی و حقوقی برای شرکت در برنامه روز جهانی بز فراخوان دعوت از افراد حقیقی و حقوقی برای شرکت در برنامه روز جهانی بز دبیر برگزاری روز جهانی بز در سال 2017 طی فراخوانی از افراد حقیقی و حقوقی برای شرکت در این برنامه دعوت بعمل آورد.
آغاز اجرای طرح ملی بررسی کیفیت واکسن های طیور کشور در مازندران آغاز اجرای طرح ملی بررسی کیفیت واکسن های طیور کشور در مازندران اجرای طرح ملی بررسی کیفیت واکسن های طیور روز شنبه در مرکز ملی تشخیص بیماری‌های طیور کشور واقع در روستای ' دوک ' شهرستان قائمشهر آغاز شد.
دپوی گوشت قرمز و التهاب بازار در آستانه محرم رییس اتحادیه تهیه و توزیع گوشت گوسفندی عنوان کرد دپوی گوشت قرمز و التهاب بازار در آستانه محرم رییس اتحادیه تهیه و توزیع گوشت گوسفندی از دپوی گوشت قرمز گاوی و گوسفندی توسط سودجویان خبر داد و گفت: این افراد سوجو با فروش محصولات دپو شده در دهه اول محرم و نیز اربعین حسینی همانند عید سعید قربان از ...
تلاش برای تولید اندام انسانی در بدن بُز تلاش برای تولید اندام انسانی در بدن بُز پژوهشکده زیست‌فناوری پژوهشگاه رویان با تولید بیش از 10 حیوان شبیه‌سازی و تراریخت هم‌اکنون در تلاش است تا با راه‌اندازی بیمارستانی، فناوری‌های کسب شده در حوزه سلول‌درمانی را به جامعه ارائه دهد؛ ضمن آنک...
قائم مقام موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی مشخص شد قائم مقام موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی مشخص شد رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی گفت: گسترش روابط بین المللی، تحقیقات توسعه ای و انتقال دانش فنی به بخش خصوصی در داخل و خارج کشور در دستور کار موسسه رازی است.
31 هزار راس دام قربانی تب‌ برفکی شدند 31 هزار راس دام قربانی تب‌ برفکی شدند در حالی که از ابتدای زمستان سال گذشته سویه های جدید بیماری تب برفکی در کشور شناسایی شد و هر روز آمار متفاوتی از تلفات این بیماری منتشر می شود، رییس سازمان دامپزشکی اعلام کرد که میزان تلفات این بیماری ...
کاهش 60 درصدی بیماری تب برفکی طی یک ماه گذشته کاهش 60 درصدی بیماری تب برفکی طی یک ماه گذشته رئیس سازمان دامپزشکی کشور می گوید با اجرای طرح واکسیناسیون بهاره شیوع بیماری تب برفکی نسبت به ماه گذشته 60 درصد کاهش یافته است.
کنترل بیماری تب برفکی در کشور/ واردات ۸.۵ میلیون دوز واکسن رئیس سازمان دامپزشکی به مهر اعلام کرد: کنترل بیماری تب برفکی در کشور/ واردات ۸.۵ میلیون دوز واکسن رئیس سازمان دامپزشکی کشور با بیان اینکه بیماری تب برفکی در کشور کنترل شده و روند آن رو به کاهش است، گفت: ۸.۵ میلیون دوز واکسن تب برفکی توسط شرکت‌‌های بخش خصوصی در حال واردات است.
3 عامل شیوع بیماری تب‌برفکی/ اطلاعی از خرید دام‌های مبتلا به تب‌برفکی ندارم معاون بهداشتی و پیشگیری سازمان دامپزشکی کشور: 3 عامل شیوع بیماری تب‌برفکی/ اطلاعی از خرید دام‌های مبتلا به تب‌برفکی ندارم معاون بهداشتی و پیشگیری سازمان دامپزشکی کشور با اشاره به عوامل شیوع بیماری تب برفکی گفت: محدودیت در تأمین واکسن، ورود سویه‌های جدید و کوچ عشایر عوامل اصلی شیوع بیماری تب‌برفکی است.
تب برفکی به دلیل کاهش تولید و واردات واکسن شیوع یافته است تب برفکی به دلیل کاهش تولید و واردات واکسن شیوع یافته است رئیس موسسه واکسن و سرم سازی رازی کاهش تولید و کمبود واردات واکسن تب برفکی را از علل شیوع این بیماری در کشور عنوان کرد و در عین حال گفت موسسه پیش از این احتمال کاهش تولید را به دلیل ارتقای کیفیت اعلام ...
 تلفات 13 هزار راسی تب برفکی و آغاز مجدد واکسیناسیون در سراسر کشور تلفات 13 هزار راسی تب برفکی و آغاز مجدد واکسیناسیون در سراسر کشور رئیس سازمان دامپزشکی کشور از آغاز مجدد واکسیناسیون تب برفکی در سراسر کشور از 25 اردیبهشت ماه امسال خبر داد و گفت: طبق آمارها، در سال گذشته به دلیل شیوع این بیماری، 13 هزار راس دام در کشور تلف شد.
کمبود واکسن در بخش دام دردسر ساز شد کمبود واکسن در بخش دام دردسر ساز شد مدیر عامل اتحادیه صنعت دامپروری کشور گفت: کمبود واکسن و نبود مدیریت شرایط را برای شیوع بیماری تب برفکی و افزایش تلفات در بخش دام فراهم کرده است.
همکاری جدید ایران و فائو برای کنترل بیماری تب­ برفکی همکاری جدید ایران و فائو برای کنترل بیماری تب­ برفکی در پی شیوع سویه جدید تب برفکی در کشورهای منطقه، رئیس سازمان دامپزشکی کشور با دبیر کمیسیون تب برفکی اتحادیه اروپا دیدار و گفتگو کرد.
قاچاق و صادرات دام زنده کنترل شود عضو کمیسیون کشاورزی مجلس: قاچاق و صادرات دام زنده کنترل شود یک عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با اشاره به افزایش قیمت گوشت به دلیل صادرات مجاز و غیرمجاز گوشت قرمز، گفت: اول باید بازار داخلی را تامین کنیم و بعد به فکر صادرات باشیم.
سمینار استانی سمینار استانی 'روشهای مبارزه با تنش گرما در گاو شیری' در برازجان برگزارشد سمینار استاتی 'روشهای مبارزه با تنش های گرمایی در گاوهای شیری' با حضور 160 نفر از کارشناسان ترویج جهاد کشاورزی و گاوداران صنعتی استان بوشهر روز جمعه در برازجان برگزارشد.
گلایه رئیس سازمان دامپزشکی کشور از انتشار شایعه مرغ‌های هورمونی گلایه رئیس سازمان دامپزشکی کشور از انتشار شایعه مرغ‌های هورمونی رئیس سازمان دامپزشکی کشور از شایعات منتشر شده در خصوص استفاده از هورمون در تولید مرغ کشور انتقاد کرد و گفت: به هیچ وجه امکان عملی استفاده از هورمون در تولید مرغ وجود ندارد و این شایعات از عدم تعمق و ت...
گسترش همکاری های بین المللی و کنترل بیماری های دامی با لغو تحریم ها گسترش همکاری های بین المللی و کنترل بیماری های دامی با لغو تحریم ها رییس سازمان دامپزشکی کشور اعلام کرد: لغو تحریم ها، سطح همکاری های فنی با مجامع بین المللی در عرصه های تشخیص آزمایشگاهی، کنترل بیماری های دام، طیور و آبزیان و همچنین تجارت امن را افزایش می دهد.
کاهش تلفات مزارع پرورش نیمچه گوشتی در قزوین رئیس اداره بهداشت بیماری‌های طیور دامپزشکی قزوین: کاهش تلفات مزارع پرورش نیمچه گوشتی در قزوین رئیس اداره بهداشت بیماری‌های طیور اداره‌کل دامپزشکی قزوین گفت: میزان مرگ و میر طیور در مزارع پرورش نیمچه گوشتی در ۱۰ ماه گذشته نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته ۳.۵ درصد کاهش یافت.
دام‌هایی که بی سرو صدا از مرزها خارج می‌شوند/وقتی قاچاقچیان به گوساله نارس هم رحم نکردند دام‌هایی که بی سرو صدا از مرزها خارج می‌شوند/وقتی قاچاقچیان به گوساله نارس هم رحم نکردند یک فعال اقتصادی گفت: اگرازقاچاق گوساله های نارس به ترکیه جلوگیری شود،می تواندزمینه رابرای اشتغال وکاهش واردات گوشت ودام خارجی به کشورفراهم کند.
همکاری موسسه رازی و یک شرکت کره جنوبی در تولید واکسن های جدید طیورواکسیناسیون طیور روستایی علیه بیماری نیوکاسل با مشارکت بسیجسازمان دامپزشکی آنفلوانزای مرغی در دو مرغداری تهران را تایید کردتلف شدن 60 هزار گوسفند به دلیل آلودگی کارخانه ذوب مسفراخوان دعوت از افراد حقیقی و حقوقی برای شرکت در برنامه روز جهانی بز آغاز اجرای طرح ملی بررسی کیفیت واکسن های طیور کشور در مازندرانرییس سازمان دامپزشکی: قانون مسئولیت پذیری واحدهای تولیدی دامی تدوین شوددپوی گوشت قرمز و التهاب بازار در آستانه محرمطرح ملی بررسی ۴۰ باقیمانده دارویی در محصولات دامیمصرف حدود 23میلیون دز واکسن جهت کنترل بیماری طیور در سمنانبیوتکنولوژی کلید اجرای اقتصاد مقاومتی در صنعت دامپروریراه های مدیریت استرس گرمایی در گاوهای شیریبیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو را جدی بگیریمتلاش برای تولید اندام انسانی در بدن بُزقائم مقام موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی مشخص شدخشکسالی در حال نابودی دامداری طبس+تصاویرخشکسالی در حال نابودی دامداری طبسکاهش شیوع تب‌برفکی در کشور/ واکسیناسیون ۵۸میلیون راس دام سبکواگذاری 6500 مرکز درمانی دامی به بخش‌خصوصی31 هزار راس دام قربانی تب‌ برفکی شدند
معرفی نژاد بز پاکستانی گلابی پاتری (Gulabi Pateri Goat )علوفه هیدروپونیك غلات از نظر تغذیه دام بازده منفی دارد + دانلود فایلمرغ لاین چیست؟فراخوان دعوت از افراد حقیقی و حقوقی برای شرکت در برنامه روز جهانی بز برگزاری یک دوره کارگاه آموزشی پرورش بز سانن و آلپاین در شهرستان محمودآبادپیش بینی تولد 780 بره از روش تلقیح مصنوعی در استان مازندرانآغاز اجرای طرح ملی بررسی کیفیت واکسن های طیور کشور در مازندرانپرورش 11 هزار رأس گاو نژاد جرسی در ریگانتلف شدن 60 هزار گوسفند به دلیل آلودگی کارخانه ذوب مسمدیریت اقدامات بهداشتی در طول یک دوره پرورش گوسفندهمکاری موسسه رازی و یک شرکت کره جنوبی در تولید واکسن های جدید طیوراصول تهیه جیره های متعادل گوسفند و بز در شرایط مزرعه ایانتشار کتاب اصول نگهداری و پرورش بزواکسیناسیون طیور روستایی علیه بیماری نیوکاسل با مشارکت بسیجدامدار مسئولیت پذیر به گربه جنگلی که ده شترمرغ را تلف کرده بود آسیبی نرساند+ تصویرسازمان دامپزشکی آنفلوانزای مرغی در دو مرغداری تهران را تایید کرد گله بز سانن شبیه سازی شده در پژوهشکده رویان + تصاویرتلقیح مصنوعی گوسفند در 3 شهرستان استان آذربایجان شرقی شبکه تلویزیونی ˝کشاورز ˝ ایجاد کنیموزن استاندارد لاشه مرغ چقدر است؟

فروش اردك از يكروزه تا گوشتى
فروش يكروزه اردك و جوجه مرغ بومى

فروش اردك از يكروزه تا گوشتى
فروش يكروزه اردك و جوجه مرغ بومى

فروش گوسفندوبره زنده
فروش گوسفند و گوساله وفروش بره ووبزغاله زنده

خرید و فروش اردک صغییر
خرید و فروش اردک صغییر اردک پنج روزه تا بیست روزه

اردک اصل ورامین (گوشتی)
اردک اصل ورامین (گوشتی) با نازلترین قیمت

فروش شتر
فروش شتر نر و ماده

فروش مرغداري گوشتي
مرغداري گوشتي مدرن

فروش عمده ظروف مرغداری
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت يکي از بزرگترين توليد

فروش تخم بلدرچین
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت يکي از بزرگترين توليد کنن

- فروش جوجه اردک در سنین مختلف
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت

فروش تخم بلدرچین
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت

صدف معدنی
در منطقه شمال کشور در شهرستان گنبد کاووس ذخایر عظی

فروش سیلاژ ذرت
فروش سیلاژ ذرت بسته بندی و فله ای با بهترین کیفیت

فروش پودر پوست انار مصرف دام
فروش پودر هسته خرما و پودر پوست انار وپودر پوسته

فروش محصولات طیور
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت

فروش پودر هسته خرما
فروش پودر پسته وپودر خرما مصارف دام و طیور

فروش تعدادی بره پرواری
فروش تعدادی بره پرواری آماده کشتار

فروش گوسفند فشندی
فروش تعدادی بره ماده فشندی

تولید رطوبت سازهای التراسونیک
تولیدبا کیفیت ترین رطوبت سازهای التراسونیک صنعتی

تولید رطوبت ساز التراسونیک
تولید کننده با کیفیت ترین رطوبت سازهای التراسونیک