دانش «پرورش ماهی در قفس» مازندران در ویتنام ا...استاندار مازندران با اشاره به قابلیت دانش پرورش ماهی در قفس مازندران توسط فعالان شیلاتی استان، گفت: دانش پرورش ماهی در قفس مازندران در ویتنام ارائه می‌شود.
فارغ‌التحصیلان بیکار و دامپروری غیرعلمی در ای...در حالی که دانش‌آموختگان رشته دامپروری از بیکاری گله دارند، مراکز دامپروری ایلام به دلیل نگاه غیرعلمی و سنتی حاکم بر آنها نتوانسته‌اند به توسعه استان در این بخش کمک کنند.
حجتی در ساختمان وزارت جهاد کشاورزی مستقر شدوزیر جهاد کشاورزی دولت یازدهم با استقبال جمعی از کارمندان و معاونان وزارت جهاد کشاورزی وارد این وزارتخانه شد.
دلایل بروز بحران فصلی در تولید مرغ و تخم‌مرغ یک کارشناس کشاورزی گفت: تخصص نداشتن سرمایه‌گذاران صنعت طیور، نبود تولید خطی و تنظیم نکردن بازار باعث شده به طور متوسط هرفصل در زمینه تولیدات استراتژیک مرغ و تخم‌مرغ بحران ایجاد شود.
فلاونوئیدها و اثر آنها بر ایمنی جوجه های گوشت...کوئرستین، در بین سایر فلاونوئیدها، به دلیل خواص آنتی اکسیدانی به عنوان افزودنی خوراک طیور مورد بررسی قرار گرفته است. محققان دانشگاه کشاورزی آتن این افزودنی را به آزمایش گذاشته اند که ببینند آیا می تواند وضعیت ایمنی بدن حیوانات را مطلوب سازد.
انتشار کتاب اصول نگهداری و پرورش بزکتاب اصول نگهداری و پرورش بز به قلم امید دیانی و مهدیه مهدی پور در دانشگاه شهید باهنر کرمان انتشار یافت.
انتخاب یک مهندس دامپروری و˝ ضرورت هشیاری˝ با انتخاب یک مهندس دامپروری به ریاست سازمان نظام مهندسی کشاورزی کشور برخی رسانه های تخصصی ضرورت هشیاری مسئولین دامپزشکی را خواستار شدند.
مشکل صنعت دامداری نداشتن متولی واحد استیک کارشناس علوم دامی بر لزوم وجود یک متصدی مشخص در بخش دام تاکید کرد و گفت: ارائه تسهیلات، نهاده‌ها، ساماندهی تولید و قیمت‌های تضمینی در این بخش ضروری است.
فراخوان دعوت از افراد حقیقی و حقوقی برای شرکت در برنامه روز جهانی بز فراخوان دعوت از افراد حقیقی و حقوقی برای شرکت در برنامه روز جهانی بز دبیر برگزاری روز جهانی بز در سال 2017 طی فراخوانی از افراد حقیقی و حقوقی برای شرکت در این برنامه دعوت بعمل آورد.
تلاش برای تولید اندام انسانی در بدن بُز تلاش برای تولید اندام انسانی در بدن بُز پژوهشکده زیست‌فناوری پژوهشگاه رویان با تولید بیش از 10 حیوان شبیه‌سازی و تراریخت هم‌اکنون در تلاش است تا با راه‌اندازی بیمارستانی، فناوری‌های کسب شده در حوزه سلول‌درمانی را به جامعه ارائه دهد؛ ضمن آنک...
پیام های گوسفند منتشر شد پیام های گوسفند منتشر شد کتاب پیام های گوسفند، راهنمای عملی پرورش گوسفند با تمرکز روی دام انتشار یافت.
هدف اصلی پژوهش در علوم دامی صنعتی شدن دامپروری است معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهادکشاورزی خراسان شمالی: هدف اصلی پژوهش در علوم دامی صنعتی شدن دامپروری است معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهادکشاورزی خراسان شمالی گفت: صنعتی شدن دامپروری هدف اصلی انجام پژوهش در این حوزه است.
برگزاری نشست تخصصی مدیریت استفاده از سیلوی ذرت در تغذیه گاو شیری برگزاری نشست تخصصی مدیریت استفاده از سیلوی ذرت در تغذیه گاو شیری بیست و ششمین نشست تخصصی موسسه زیتون اصفهان با عنوان ساختمان و مدیریت استفاده از سیلوی ذرت در تغذیه گاو شیری برگزار می شود.
صنایع مرتبط با علوم دامی دومین صنعت سود آور کشور صنایع مرتبط با علوم دامی دومین صنعت سود آور کشور مدیر گروه مهندسی کشاورزی گرایش علوم دامی دانشگاه آزاد واحد اصفهان (خوراسگان)گفت: امروزه صنایع مرتبط با علوم دامی بعد از صنعت نفت از سودآورترین فعالیت‌های اقتصادی کشور است و حتی در کشوری مانند ایالات م...
تولید لاکتوباسیل پروبیوتیکی با قابلیت اصلاح فلور میکروبی در مرغ گوشتی در دانشگاه فردوسی تولید لاکتوباسیل پروبیوتیکی با قابلیت اصلاح فلور میکروبی در مرغ گوشتی پژوهشگران دانشگاه فردوسی موفق به تولید لاکتوباسیل پروبیوتیکی با قابلیت اصلاح فلور میکروبی دستگاه گوارش مرغ گوشتی شدند.
کارگاه آموزشی مطالعات پویش کل ژنوم (GWAS) برگزار شد+ اسلاید کارگاه آموزشی مطالعات پویش کل ژنوم (GWAS) برگزار شد+ اسلاید کارگاه آموزشی مطالعات پویش کل ژنوم (GWAS) توسط استاد ژنتیک و اصلاح نژاد دام در دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار شد.
نشریه علمی تخصصی دام و دانش منتشر شد در شماره دهم نشریه علمی تخصصی دام و دانش منتشر شد شماره دهم نشریه علمی تخصصی دام و دانش به همت انجمن علمی دانشجوئی علوم دامی دانشگاه زنجان منتشر شد.
راه‌اندازی تمامی گرایش‌های علوم دامی در مقطع کار‌شناسی ارشد واحد خوراسگان راه‌اندازی تمامی گرایش‌های علوم دامی در مقطع کار‌شناسی ارشد واحد خوراسگان معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان از صدور مجوز راه اندازی تمامی گرایش‌های علوم دامی در مقطع کار‌شناسی ارشد خبر داد.
بازده تولید شیر را می‌توان با رعایت سلامت گاو افزایش داد بازده تولید شیر را می‌توان با رعایت سلامت گاو افزایش داد عضو هیئت علمی مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی اصفهان گفت: با رعایت سلامت گاو می‌توان بازده تولید شیر را افزایش داد.
تولید مکمل خوراک دام و طیور با فن آوری نانو تولید مکمل خوراک دام و طیور با فن آوری نانو متخصصان مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان اصفهان با استفاده از فن آوری نانو ، مکمل خوراک دام ،طیور و آبزیان را تولید کردند .
حجتی از آکادمی علوم کشاورزی پکن بازدید کرد حجتی از آکادمی علوم کشاورزی پکن بازدید کرد محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی کشورمان روز سه شنبه و در ادامه سفر خود به چین، از آکادمی علوم کشاورزی پکن بازدید و با محققان این مرکز دیدار کرد.
فراخوان همایش ملی بهداشت و بیماریهای اسب در شیراز فراخوان همایش ملی بهداشت و بیماریهای اسب در شیراز مهلت ارسال مقاله به همایش سراسری بهداشت و بیماریهای اسب در شیراز تا 20بهمن اعلام شد .
ارتقای سیستم ایمنی و رشد جوجه های گوشتی با گیاهان دارویی ارتقای سیستم ایمنی و رشد جوجه های گوشتی با گیاهان دارویی پژوهشگر اصفهانی با ترکیب گیاهان دارویی ،موفق به ارتقاء سیستم ایمنی و رشد جوجه های گوشتی شد.
بررسی مبانی و روشهای پیش بینی مبتنی بر ژنوم در دامهای اهلی با برگزاری کارگاه تخصصی در موسسه تحقیقات علوم دامی كشور بررسی مبانی و روشهای پیش بینی مبتنی بر ژنوم در دامهای اهلی كارگاه تخصصی مبانی و روشهای پیش بینی مبتنی بر ژنوم در دامهای اهلی در موسسه تحقیقات علوم دامی كشور برگزار شد.
تابلوی ورود ممنوع بازار کار برای فارغ التحصیلان کشاورزی رقابت سیاسی تأسیس دانشکده کشاورزی به کجا می رسد؛ تابلوی ورود ممنوع بازار کار برای فارغ التحصیلان کشاورزی در سال های اخیر یکی از اتفاقاتی که در کشور به وضوح قابل مشاهده است، توسعه ناهمگون علمی و دانشگاهی بوده که معلوم نیست هدف از این توسعه چه چیزی بوده است؛ زیرا ایجاد دانشگاه در روستاهای کشور در عین حال ک...
انتخاب ریاست جدید موسسه تحقیقات علوم دامی كشور انتخاب ریاست جدید موسسه تحقیقات علوم دامی كشور دكتر مرتضی رضایی به عنوان ریاست جدید موسسه تحقیقات علوم دامی کشور انتخاب و معرفی شد.
اجرای بیش از هفت هزار طرح تحقیقاتی کشاورزی در کشور اجرای بیش از هفت هزار طرح تحقیقاتی کشاورزی در کشور رییس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی کشور گفت: هفت هزار و 500 طرح تحقیقات در حوزه های مختلف کشاورزی و دامداری در کشور در حال اجراست .
دستاوردهای پژوهشکده جنین دام دانشگاه شهرکرد دستاوردهای پژوهشکده جنین دام دانشگاه شهرکرد انجماد شیشه ای از دستاوردهای پژوهشکده فناوری جنین دام دانشگاه شهرکرد است که امکان نگهداری، تکثیر و انتقال جنین گونه های با ارزش حیوانات اهلی و وحشی و تحقیق و پژوهش روی انواع تخمک و جنین دام ها در همه ...
فراخوان دعوت از افراد حقیقی و حقوقی برای شرکت در برنامه روز جهانی بز تلاش برای تولید اندام انسانی در بدن بُزپیام های گوسفند منتشر شدتولید سوخت هیدروژن از علف!هدف اصلی پژوهش در علوم دامی صنعتی شدن دامپروری استبرگزاری نشست تخصصی مدیریت استفاده از سیلوی ذرت در تغذیه گاو شیریسالانه 40 تا50 هزارنفر به دانش آموختگان بخش کشاورزی افزوده می شودصنایع مرتبط با علوم دامی دومین صنعت سود آور کشورتولید لاکتوباسیل پروبیوتیکی با قابلیت اصلاح فلور میکروبی در مرغ گوشتی کارگاه آموزشی مطالعات پویش کل ژنوم (GWAS) برگزار شد+ اسلایدنشریه علمی تخصصی دام و دانش منتشر شدراه‌اندازی تمامی گرایش‌های علوم دامی در مقطع کار‌شناسی ارشد واحد خوراسگانبازده تولید شیر را می‌توان با رعایت سلامت گاو افزایش داد تولید مکمل خوراک دام و طیور با فن آوری نانوحجتی از آکادمی علوم کشاورزی پکن بازدید کردفراخوان همایش ملی بهداشت و بیماریهای اسب در شیراز طرح سرباز سازندگی برای فارغ التحصیلان کشاورزیدانش «پرورش ماهی در قفس» مازندران در ویتنام ارائه می‌شودانتشار کتاب اصول نگهداری و پرورش بزفلاونوئیدها و اثر آنها بر ایمنی جوجه های گوشتی
فراخوان دعوت از افراد حقیقی و حقوقی برای شرکت در برنامه روز جهانی بز برگزاری همایش ملی مدیریت پرورش دام در دانشگاه شهید باهنر کرمانانتشار کتاب اصول نگهداری و پرورش بزپرواربندی دام‌ به چه قیمتی؟شبکه تلویزیونی ˝کشاورز ˝ ایجاد کنیمدوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت دام، طیور و دامپزشكی اصفهان بهمن ماه برگزار می شودساخت دستگاه کود خشک کن دامی در خراسان جنوبی ۷۵ درصد گوسفند و بز ایران در نظام روستایی تولید می شودفلاونوئیدها و اثر آنها بر ایمنی جوجه های گوشتیتولید کتین و کیتوزان از ضایعات میگوبرگزاری همایش ملی مدیریت پرورش دام و طیور در کرمانارتقای سیستم ایمنی و رشد جوجه های گوشتی با گیاهان دارویی بررسی مبانی و روشهای پیش بینی مبتنی بر ژنوم در دامهای اهلیبازده تولید شیر را می‌توان با رعایت سلامت گاو افزایش داد انتخاب ریاست جدید موسسه تحقیقات علوم دامی كشورابداع روش جدید برای افزایش زمان ماندگاری ماهی قزل آلا تولید پروتئین از پساب استخر های پرورش ماهی در ارومیه کارگاه آموزشی مطالعات پویش کل ژنوم (GWAS) برگزار شد+ اسلایدتولید مکمل خوراک دام و طیور با فن آوری نانوفارغ‌التحصیلان بیکار و دامپروری غیرعلمی در ایلام(بخش اول)

فروش اردك از يكروزه تا گوشتى
فروش يكروزه اردك و جوجه مرغ بومى

فروش اردك از يكروزه تا گوشتى
فروش يكروزه اردك و جوجه مرغ بومى

فروش گوسفندوبره زنده
فروش گوسفند و گوساله وفروش بره ووبزغاله زنده

خرید و فروش اردک صغییر
خرید و فروش اردک صغییر اردک پنج روزه تا بیست روزه

اردک اصل ورامین (گوشتی)
اردک اصل ورامین (گوشتی) با نازلترین قیمت

فروش شتر
فروش شتر نر و ماده

فروش مرغداري گوشتي
مرغداري گوشتي مدرن

فروش عمده ظروف مرغداری
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت يکي از بزرگترين توليد

فروش تخم بلدرچین
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت يکي از بزرگترين توليد کنن

- فروش جوجه اردک در سنین مختلف
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت

فروش تخم بلدرچین
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت

صدف معدنی
در منطقه شمال کشور در شهرستان گنبد کاووس ذخایر عظی

فروش سیلاژ ذرت
فروش سیلاژ ذرت بسته بندی و فله ای با بهترین کیفیت

فروش پودر پوست انار مصرف دام
فروش پودر هسته خرما و پودر پوست انار وپودر پوسته

فروش محصولات طیور
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت

فروش پودر هسته خرما
فروش پودر پسته وپودر خرما مصارف دام و طیور

فروش تعدادی بره پرواری
فروش تعدادی بره پرواری آماده کشتار

فروش گوسفند فشندی
فروش تعدادی بره ماده فشندی

تولید رطوبت سازهای التراسونیک
تولیدبا کیفیت ترین رطوبت سازهای التراسونیک صنعتی

تولید رطوبت ساز التراسونیک
تولید کننده با کیفیت ترین رطوبت سازهای التراسونیک