نقش سلامت غذای دام در سلامت انسان هفته گذشته سمیناری تحت عنوان ˝ مایکوتوکسین ها در خوراک دام، طیور وآبزیان˝ با حضور مجید موافق قدیری رییس انجمن صنایع خوراک دام، طیور وآبزیان ایران و عباس عباسی، مدیر کل دفتر نظارت بر بهداشت عمومی و موادغذایی سازمان دامپزشکی کشور، نمایندگان سازمان های استاندارد، اتاق بازرگانی ایران، اتاق بازرگانی تهران، تعدادی از آزمایشگاههای استاندارد،کارشناسان و اساتید مطرح و کارخانجات تولید کننده خوراک دام و طیور وآبزیان برگزار شد.
مردم کدام کشورها گوشت بیشتری مصرف می‌کنند؟مجمع جهانی اقتصاد با اعلام اینکه مصرف گوشت قرمز با سرانه تولید ناخالص ملی کشورها ارتباط مستقیمی دارد فهرست کشورهای پرمصرف را اعلام کرد.
نوسان شدید در واردات گوشت/ واردات گوشت قرمز ۳...مؤسسه پژوهش و برنامه‌ریزی اقتصاد کشاورزی اعلام کرد: بررسی واردات گوشت در ۲ ماهه اول سال ۹۳ و مقایسه آن با دوره‌های مشابه در سال‌های ۹۱ و ۹۲ نشان می‌دهد که میزان واردات گوشت قرمز در ۲ ماهه اول امسال نسبت به ماه‌های مشابه در سال ۹۲ بالغ بر ۳ برابر شده است.
تولید شیر بز به روش صنعتی/ شیر بز بهترین ماده...یک تولید‌کننده شیر بز صنعتی با بیان اینکه مصرف شیر‌خشک در کشور نهادینه نشده‌، گفت: برخی کارخانجات تولید‌کننده شیرخشک کودک در هلند، فرانسه و آمریکا به دلیل خواص سرشار شیر بز، شیرخشک کودک را فقط از این ماده تولید می‌کنند.
خودکفایی در تولید اسپرم گاوخودکفایی در تولید نهاده های کشاورزی یکی از اهداف سال های گذشته بخش کشاورزی بوده است که البته می توان گفت که هیچگاه به آن دست پیدا نکرده است.
دلایل بروز بحران فصلی در تولید مرغ و تخم‌مرغ یک کارشناس کشاورزی گفت: تخصص نداشتن سرمایه‌گذاران صنعت طیور، نبود تولید خطی و تنظیم نکردن بازار باعث شده به طور متوسط هرفصل در زمینه تولیدات استراتژیک مرغ و تخم‌مرغ بحران ایجاد شود.
راه های مدیریت استرس گرمایی در گاوهای شیریافزایش دمای هوا به بیش از 22 درجه سانتیگراد می تواند موجب تولید پایین تر از میزان معمول و تبعات مختلفی در گاوهای شیری شود.
مدیریت اقدامات بهداشتی در طول یک دوره پرورش گ...علاوه بر رعایت اصول استاندارد در احداث جایگاه که بایستی مناسب اهداف مورد نظر در تولید باشد، مدیریت بهداشت جایگاه و دام نیز اثر ویژه ای در حفظ سلامت گوسفند و بز و تولیدات آنها دارد.
کاهش سود واحدهای دامپروری پس از اجرای قانون ه...اجرای قانون هدفمندی یارانه ها موجب افزایش هزینه حامل های انرژی و با تاثیر تحریم ها و افزایش نرخ ارز و تغییر سیاست های دولتی افزایش همزمان نهاده ها و عوامل تولیدی را در واحد های دامپروری و کشاورزی به همراه داشته است.
بیوتکنولوژی کلید اجرای اقتصاد مقاومتی در صنعت...دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی در صنعت دامپروری با کاربردهای مختلف بیوتکنولوژی میسر می شود.
برتری آرین نسبت به نژادهای وارداتیمدیرعامل شرکت نهاده‌های دامی جاهد با بیان اینکه با اقدامات اصلاح نژادی لاین «آرین» قابلیت تأمین ۸۰ درصد گوشت مرغ کشور را دارد، گفت: بهبود ضریب تبدیل غذایی، کاهش تلفات، وزن‌گیری مناسب و کیفیت لاشه از ویژگی‌های دیگر این نژاد است.
بررسی چالش های پیش روی صنعت مرغداری کشور پرورش مرغ با هدف تولید انبوه در شکل صنعتی آن در جهان سابقه 140 ساله دارد و طی این مدت فعالیتهای بسیاری در قالب اصلاحات ژنتیکی، به گزینی و ابداعات درمانی و دامپزشکی به منظور ارتقاء عملکرد تولید اقتصادی مرغ صورت گرفته است.
فراخوان دعوت از افراد حقیقی و حقوقی برای شرکت در برنامه روز جهانی بز فراخوان دعوت از افراد حقیقی و حقوقی برای شرکت در برنامه روز جهانی بز دبیر برگزاری روز جهانی بز در سال 2017 طی فراخوانی از افراد حقیقی و حقوقی برای شرکت در این برنامه دعوت بعمل آورد.
واردات گوشت آلوده را تکذیب می‌‌کنم/ کنترل قیمت گوشت در بازار ربطی به ما ندارد معاون امور دام وزارت جهاد کشاورزی واردات گوشت آلوده را تکذیب می‌‌کنم/ کنترل قیمت گوشت در بازار ربطی به ما ندارد معاون امور دام وزارت جهاد کشاورزی واردات گوشت آلوده را تکذیب کرد و گفت: از ۶ میلیون راس دام سبکی که در ۶ ماهه امسال تولید شده یک درصد صادراتی است و نمی‌توانیم بازار صادرات را به بهانه تنظیم بازار از د...
توزیع نژاد جدید گاو شیری-گوشتی در دامداری‌های کشور/ دیگر مشکلی در تعادل عرضه شیر و گوشت نداریم توزیع نژاد جدید گاو شیری-گوشتی در دامداری‌های کشور/ دیگر مشکلی در تعادل عرضه شیر و گوشت نداریم وزیر جهاد کشاورزی اظهار امیدواری کرد، با توسعه نژاد گاو سیمنتال در کشور به دلیل بهره‌وری بالاتر در تولید شیر و گوشت دیگر مشکلی در تعادل عرضه شیر و گوشت در کشور نداشته باشیم.
مصرف سرانه شیر 10 درصد افزایش می یابد مدیرکل دفتر بهبود تغذیه وزارت بهداشت: مصرف سرانه شیر 10 درصد افزایش می یابد مدیرکل دفتر بهبود تغذیه وزارت بهداشت از افزایش 10 درصدی مصرف سرانه شیر خبر داد.
تحقق اقتصادمقاومتی با تحول صنعت دامپروری تحقق اقتصادمقاومتی با تحول صنعت دامپروری با عملی نمودن تئوری تحول صنعت دامپروری كشور، می توان گامی دیگر در راستای اقتصاد مقاومتی برداشت.
تلاش برای تولید اندام انسانی در بدن بُز تلاش برای تولید اندام انسانی در بدن بُز پژوهشکده زیست‌فناوری پژوهشگاه رویان با تولید بیش از 10 حیوان شبیه‌سازی و تراریخت هم‌اکنون در تلاش است تا با راه‌اندازی بیمارستانی، فناوری‌های کسب شده در حوزه سلول‌درمانی را به جامعه ارائه دهد؛ ضمن آنک...
پیام های گوسفند منتشر شد پیام های گوسفند منتشر شد کتاب پیام های گوسفند، راهنمای عملی پرورش گوسفند با تمرکز روی دام انتشار یافت.
قائم مقام موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی مشخص شد قائم مقام موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی مشخص شد رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی گفت: گسترش روابط بین المللی، تحقیقات توسعه ای و انتقال دانش فنی به بخش خصوصی در داخل و خارج کشور در دستور کار موسسه رازی است.
انتشار مقاله پژوهشگر موسسه تحقیقات علوم دامی کشور در مجله معتبر PNAS انتشار مقاله پژوهشگر موسسه تحقیقات علوم دامی کشور در مجله معتبر PNAS مقاله پژوهشگر موسسه تحقیقات علوم دامی کشور در مجله معتبر ˝PNAS˝ با ضریب تاثیر 423/9 انتشار یافت.
 برگزاری نخستین جلسه کمیته اجرایی همایش جهانی روز بز برگزاری نخستین جلسه کمیته اجرایی همایش جهانی روز بز نخستین جلسه کمیته اجرایی همایش جهانی روز بز 2017 در موسسه تحقیقات علوم دامی کشور برگزار شد.
برگزاری جلسه بررسی مشکلات صنعت گاو شیری و راه های ارتقاء سرانه مصرف شیر با هماهنگی دبیرخانه شیر، ایستگاه سلامت برگزاری جلسه بررسی مشکلات صنعت گاو شیری و راه های ارتقاء سرانه مصرف شیر در جلسه مشترک دبیرخانه شیر، ایستگاه سلامت و کمیسیون کشاورزی، آب و محیط زیست اطاق بازرگانی مشکلات صنعت گاو شیری و موضوعات مرتبط با ارتقاء سرانه مصرف شیر مورد بررسی قرار گرفت.
 اکولوژی میکروبی دستگاه گوارش نشخوارکنندگان (روشهای آزمایشگاهی) منتشر شد کتاب جدید و تخصصی درحوزه علوم دامی اکولوژی میکروبی دستگاه گوارش نشخوارکنندگان (روشهای آزمایشگاهی) منتشر شد کتاب تخصصی˝اکولوژی میکروبی دستگاه گوارش نشخوارکنندگان˝ (روشهای آزمایشگاهی) در حوزه علوم دامی منتشر شد.
بررسی کاهش قیمت تمام شده شیر تولیدی با اصلاح نژاد گاو شیری در بیست و هشتمین نشست تخصصی دفتر زیتون اصفهان بررسی کاهش قیمت تمام شده شیر تولیدی با اصلاح نژاد گاو شیری کاهش قیمت تمام شده شیر تولیدی با اصلاح نژاد گاو شیری در بیست و هشتمین نشست تخصصی دفتر زیتون اصفهان بررسی شد.
اعلام شاخص کل قیمت تولیدکننده محصولات گاوداریهای صنعتی در فصل زمستان 1394 مرکز آمار ایران اعلام شاخص کل قیمت تولیدکننده محصولات گاوداریهای صنعتی در فصل زمستان 1394 مرکز آمار ایران شاخص کل قیمت تولیدکننده محصولات گاوداری‌های صنعتی در فصل زمستان 1394 را اعلام کرد.
نامه دبیرخانه شیر ایستگاه سلامت به رییس جمهور به مناسب روز جهانی شیر نامه دبیرخانه شیر ایستگاه سلامت به رییس جمهور دبیرخانه شیر ایستگاه سلامت در نامه ای به رییس جمهور به مناسب روز جهانی شیر خواستار توجه بیشتر به سلامت و بهداشت جامعه با افزایش سرانه مصرف شیر شد.
برگزاری پنجمین همایش ملی گاو هلشتاین در موسسه تحقیقات علوم دامی کشور برگزاری پنجمین همایش ملی گاو هلشتاین پنجمین همایش ملی گاو هلشتاین با نگاه به موضوعات علمی و چالش های صنعت دامپروری در موسسه تحقیقات علوم دامی کشور برگزار شد.
صرفه‌جویی ۵۲ میلیون دلاری با تولید مواد اصلاح‌نژاد دام در کشور/ عرضه روزانه ۴۰ لیتر شیر از دام‌ صنعتی/ دام سبک چندقلوزا می‌شود صرفه‌جویی ۵۲ میلیون دلاری با تولید مواد اصلاح‌نژاد دام در کشور/ عرضه روزانه ۴۰ لیتر شیر از دام‌ صنعتی/ دام سبک چندقلوزا می‌شود مدیرعامل شرکت نهاده‌های دامی جاهد با اشاره به اینکه با تولید ماده ژنومیک در کشور از خروج سالانه ۵۲ میلیون دلار ارز از کشور جلوگیری شده است، گفت: شیر تولیدی در دامداری‌های صنعتی با اصلاح‌نژاد گاو به ۴۰...
تب برفکی به دلیل کاهش تولید و واردات واکسن شیوع یافته است تب برفکی به دلیل کاهش تولید و واردات واکسن شیوع یافته است رئیس موسسه واکسن و سرم سازی رازی کاهش تولید و کمبود واردات واکسن تب برفکی را از علل شیوع این بیماری در کشور عنوان کرد و در عین حال گفت موسسه پیش از این احتمال کاهش تولید را به دلیل ارتقای کیفیت اعلام ...
 تلفات 13 هزار راسی تب برفکی و آغاز مجدد واکسیناسیون در سراسر کشور تلفات 13 هزار راسی تب برفکی و آغاز مجدد واکسیناسیون در سراسر کشور رئیس سازمان دامپزشکی کشور از آغاز مجدد واکسیناسیون تب برفکی در سراسر کشور از 25 اردیبهشت ماه امسال خبر داد و گفت: طبق آمارها، در سال گذشته به دلیل شیوع این بیماری، 13 هزار راس دام در کشور تلف شد.
استفاده از ظرفیت مناطق بیابانی برای پرورش شترمرغ استفاده از ظرفیت مناطق بیابانی برای پرورش شترمرغ مدیر مؤسسه تحقیق و توسعه شترمرغ ایران، با بیان اینکه پرورش شترمرغ به تحقیق و پژوهش نیاز دارد، گفت: مناطق بیابانی در کشور در حال ازدیاد بوده بنابراین باید از این ظرفیت برای پرورش شترمرغ استفاده کنیم.
همکاری موسسه رازی و یک شرکت کره جنوبی در تولید واکسن های جدید طیورفراخوان دعوت از افراد حقیقی و حقوقی برای شرکت در برنامه روز جهانی بز برگزاری پانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیورکمبود مراتع عامل تعیین‌کننده در انتخاب نژاد گاو شیری گوشتی/ بازدهی گاو آمیخته 4 برابر گاو بومیتنوع تولید تخم مرغ در کشور افزایش می یابدواردات گوشت آلوده را تکذیب می‌‌کنم/ کنترل قیمت گوشت در بازار ربطی به ما نداردتوزیع نژاد جدید گاو شیری-گوشتی در دامداری‌های کشور/ دیگر مشکلی در تعادل عرضه شیر و گوشت نداریمبهره برداری از نخستین مجتمع پرورش نژاد دو منظوره سمینتال کشورتولید ˝همبرگر غیرممکن˝ بدون گوشتبیوتکنولوژی کلید اجرای اقتصاد مقاومتی در صنعت دامپروریمصرف سرانه شیر 10 درصد افزایش می یابدراه های مدیریت استرس گرمایی در گاوهای شیریتحقق اقتصادمقاومتی با تحول صنعت دامپروریتلاش برای تولید اندام انسانی در بدن بُزپیام های گوسفند منتشر شدقائم مقام موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی مشخص شدسامانه مجازی معرفی محصولات عشایری راه اندازی می شودتولید سوخت هیدروژن از علف!افزایش ماندگاری شیر باز تا 9 هفتهانتشار مقاله پژوهشگر موسسه تحقیقات علوم دامی کشور در مجله معتبر PNAS
علوفه هیدروپونیك غلات از نظر تغذیه دام بازده منفی دارد + دانلود فایلمرغ لاین چیست؟فراخوان دعوت از افراد حقیقی و حقوقی برای شرکت در برنامه روز جهانی بز برگزاری یک دوره کارگاه آموزشی پرورش بز سانن و آلپاین در شهرستان محمودآبادپیش بینی تولد 780 بره از روش تلقیح مصنوعی در استان مازندران اجرای دامپروری مدرن با سیستم رباتیک در ترکیهپرورش صنعتی گوسفند با اثر ژن چند قلو زایی گوسفند افشاریمدیریت اقدامات بهداشتی در طول یک دوره پرورش گوسفندبرگزاری همایش ملی مدیریت پرورش دام در دانشگاه شهید باهنر کرمانهمکاری موسسه رازی و یک شرکت کره جنوبی در تولید واکسن های جدید طیوراجرای طرح اصلاح ‌نژاد دام سبک بر روی گوسفند نژاد شالاصول تهیه جیره های متعادل گوسفند و بز در شرایط مزرعه ایافتتاح مجتمع پرورش و اصلاح نژاد گوسفند افشار در زنجان انتشار کتاب اصول نگهداری و پرورش بز گله بز سانن شبیه سازی شده در پژوهشکده رویان + تصاویرپرواربندی دام‌ به چه قیمتی؟شبکه تلویزیونی ˝کشاورز ˝ ایجاد کنیمدوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت دام، طیور و دامپزشكی اصفهان بهمن ماه برگزار می شودمرکز تولید مواد ژنتیکی و اصلاح نژاد گاوهای شیری ایرانی وزن استاندارد لاشه مرغ چقدر است؟

فروش اردك از يكروزه تا گوشتى
فروش يكروزه اردك و جوجه مرغ بومى

فروش اردك از يكروزه تا گوشتى
فروش يكروزه اردك و جوجه مرغ بومى

فروش گوسفندوبره زنده
فروش گوسفند و گوساله وفروش بره ووبزغاله زنده

خرید و فروش اردک صغییر
خرید و فروش اردک صغییر اردک پنج روزه تا بیست روزه

اردک اصل ورامین (گوشتی)
اردک اصل ورامین (گوشتی) با نازلترین قیمت

فروش شتر
فروش شتر نر و ماده

فروش مرغداري گوشتي
مرغداري گوشتي مدرن

فروش عمده ظروف مرغداری
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت يکي از بزرگترين توليد

فروش تخم بلدرچین
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت يکي از بزرگترين توليد کنن

- فروش جوجه اردک در سنین مختلف
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت

فروش تخم بلدرچین
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت

صدف معدنی
در منطقه شمال کشور در شهرستان گنبد کاووس ذخایر عظی

فروش سیلاژ ذرت
فروش سیلاژ ذرت بسته بندی و فله ای با بهترین کیفیت

فروش پودر پوست انار مصرف دام
فروش پودر هسته خرما و پودر پوست انار وپودر پوسته

فروش محصولات طیور
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت

فروش پودر هسته خرما
فروش پودر پسته وپودر خرما مصارف دام و طیور

فروش تعدادی بره پرواری
فروش تعدادی بره پرواری آماده کشتار

فروش گوسفند فشندی
فروش تعدادی بره ماده فشندی

تولید رطوبت سازهای التراسونیک
تولیدبا کیفیت ترین رطوبت سازهای التراسونیک صنعتی

تولید رطوبت ساز التراسونیک
تولید کننده با کیفیت ترین رطوبت سازهای التراسونیک