نقش سلامت غذای دام در سلامت انسان هفته گذشته سمیناری تحت عنوان ˝ مایکوتوکسین ها در خوراک دام، طیور وآبزیان˝ با حضور مجید موافق قدیری رییس انجمن صنایع خوراک دام، طیور وآبزیان ایران و عباس عباسی، مدیر کل دفتر نظارت بر بهداشت عمومی و موادغذایی سازمان دامپزشکی کشور، نمایندگان سازمان های استاندارد، اتاق بازرگانی ایران، اتاق بازرگانی تهران، تعدادی از آزمایشگاههای استاندارد،کارشناسان و اساتید مطرح و کارخانجات تولید کننده خوراک دام و طیور وآبزیان برگزار شد.
بررسی چالش های پیش روی صنعت مرغداری کشور پرورش مرغ با هدف تولید انبوه در شکل صنعتی آن در جهان سابقه 140 ساله دارد و طی این مدت فعالیتهای بسیاری در قالب اصلاحات ژنتیکی، به گزینی و ابداعات درمانی و دامپزشکی به منظور ارتقاء عملکرد تولید اقتصادی مرغ صورت گرفته است.
نگاهی به دامپروری ایران در سال 1393بروشور نگاهی به دامپروری ایران در سال 1393 از سوی روابط عمومی معاونت امور تولیدات دامی وزارت جهادکشاورزی منتشر شد.
فراخوان دعوت از افراد حقیقی و حقوقی برای شرکت در برنامه روز جهانی بز فراخوان دعوت از افراد حقیقی و حقوقی برای شرکت در برنامه روز جهانی بز دبیر برگزاری روز جهانی بز در سال 2017 طی فراخوانی از افراد حقیقی و حقوقی برای شرکت در این برنامه دعوت بعمل آورد.
واردات گوشت آلوده را تکذیب می‌‌کنم/ کنترل قیمت گوشت در بازار ربطی به ما ندارد معاون امور دام وزارت جهاد کشاورزی واردات گوشت آلوده را تکذیب می‌‌کنم/ کنترل قیمت گوشت در بازار ربطی به ما ندارد معاون امور دام وزارت جهاد کشاورزی واردات گوشت آلوده را تکذیب کرد و گفت: از ۶ میلیون راس دام سبکی که در ۶ ماهه امسال تولید شده یک درصد صادراتی است و نمی‌توانیم بازار صادرات را به بهانه تنظیم بازار از د...
انتشار مقاله پژوهشگر موسسه تحقیقات علوم دامی کشور در مجله معتبر PNAS انتشار مقاله پژوهشگر موسسه تحقیقات علوم دامی کشور در مجله معتبر PNAS مقاله پژوهشگر موسسه تحقیقات علوم دامی کشور در مجله معتبر ˝PNAS˝ با ضریب تاثیر 423/9 انتشار یافت.
 برگزاری نخستین جلسه کمیته اجرایی همایش جهانی روز بز برگزاری نخستین جلسه کمیته اجرایی همایش جهانی روز بز نخستین جلسه کمیته اجرایی همایش جهانی روز بز 2017 در موسسه تحقیقات علوم دامی کشور برگزار شد.
برگزاری جلسه بررسی مشکلات صنعت گاو شیری و راه های ارتقاء سرانه مصرف شیر با هماهنگی دبیرخانه شیر، ایستگاه سلامت برگزاری جلسه بررسی مشکلات صنعت گاو شیری و راه های ارتقاء سرانه مصرف شیر در جلسه مشترک دبیرخانه شیر، ایستگاه سلامت و کمیسیون کشاورزی، آب و محیط زیست اطاق بازرگانی مشکلات صنعت گاو شیری و موضوعات مرتبط با ارتقاء سرانه مصرف شیر مورد بررسی قرار گرفت.
بررسی کاهش قیمت تمام شده شیر تولیدی با اصلاح نژاد گاو شیری در بیست و هشتمین نشست تخصصی دفتر زیتون اصفهان بررسی کاهش قیمت تمام شده شیر تولیدی با اصلاح نژاد گاو شیری کاهش قیمت تمام شده شیر تولیدی با اصلاح نژاد گاو شیری در بیست و هشتمین نشست تخصصی دفتر زیتون اصفهان بررسی شد.
برگزاری پنجمین همایش ملی گاو هلشتاین در موسسه تحقیقات علوم دامی کشور برگزاری پنجمین همایش ملی گاو هلشتاین پنجمین همایش ملی گاو هلشتاین با نگاه به موضوعات علمی و چالش های صنعت دامپروری در موسسه تحقیقات علوم دامی کشور برگزار شد.
صرفه‌جویی ۵۲ میلیون دلاری با تولید مواد اصلاح‌نژاد دام در کشور/ عرضه روزانه ۴۰ لیتر شیر از دام‌ صنعتی/ دام سبک چندقلوزا می‌شود صرفه‌جویی ۵۲ میلیون دلاری با تولید مواد اصلاح‌نژاد دام در کشور/ عرضه روزانه ۴۰ لیتر شیر از دام‌ صنعتی/ دام سبک چندقلوزا می‌شود مدیرعامل شرکت نهاده‌های دامی جاهد با اشاره به اینکه با تولید ماده ژنومیک در کشور از خروج سالانه ۵۲ میلیون دلار ارز از کشور جلوگیری شده است، گفت: شیر تولیدی در دامداری‌های صنعتی با اصلاح‌نژاد گاو به ۴۰...
تب برفکی به دلیل کاهش تولید و واردات واکسن شیوع یافته است تب برفکی به دلیل کاهش تولید و واردات واکسن شیوع یافته است رئیس موسسه واکسن و سرم سازی رازی کاهش تولید و کمبود واردات واکسن تب برفکی را از علل شیوع این بیماری در کشور عنوان کرد و در عین حال گفت موسسه پیش از این احتمال کاهش تولید را به دلیل ارتقای کیفیت اعلام ...
 تلفات 13 هزار راسی تب برفکی و آغاز مجدد واکسیناسیون در سراسر کشور تلفات 13 هزار راسی تب برفکی و آغاز مجدد واکسیناسیون در سراسر کشور رئیس سازمان دامپزشکی کشور از آغاز مجدد واکسیناسیون تب برفکی در سراسر کشور از 25 اردیبهشت ماه امسال خبر داد و گفت: طبق آمارها، در سال گذشته به دلیل شیوع این بیماری، 13 هزار راس دام در کشور تلف شد.
استفاده از ظرفیت مناطق بیابانی برای پرورش شترمرغ استفاده از ظرفیت مناطق بیابانی برای پرورش شترمرغ مدیر مؤسسه تحقیق و توسعه شترمرغ ایران، با بیان اینکه پرورش شترمرغ به تحقیق و پژوهش نیاز دارد، گفت: مناطق بیابانی در کشور در حال ازدیاد بوده بنابراین باید از این ظرفیت برای پرورش شترمرغ استفاده کنیم.
سمینار استانی سمینار استانی 'روشهای مبارزه با تنش گرما در گاو شیری' در برازجان برگزارشد سمینار استاتی 'روشهای مبارزه با تنش های گرمایی در گاوهای شیری' با حضور 160 نفر از کارشناسان ترویج جهاد کشاورزی و گاوداران صنعتی استان بوشهر روز جمعه در برازجان برگزارشد.
انتخاب روز ملی بز در جهت حمایت از دامداری از سال آینده انتخاب روز ملی بز در جهت حمایت از دامداری رئیس سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی گفت: روز 15 دی به عنوان ˝روز ملی بز˝ نامگذاری و با پیشنهاد و پیگیری موسسه تحقیقات علوم دامی کشور سال 2017 سال حمایت از بز در عرصه کشاورزی و دامداری نام گذاری ...
ایران به بیش از ۱۰ کشور دنیا فرآورده‌های دامی صادر می‌کند ایران به بیش از ۱۰ کشور دنیا فرآورده‌های دامی صادر می‌کند رئیس سازمان نظام دامپزشکی با بیان اینکه ورود بیماری‌های ویروسی دام و طیور از کشورهای همسایه، ایران را تهدید می‌کند، گفت: در حال حاضر ما به بیش از ۱۰ کشور دنیا صادرات فرآورده‌های دامی داریم.
هدف اصلی پژوهش در علوم دامی صنعتی شدن دامپروری است معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهادکشاورزی خراسان شمالی: هدف اصلی پژوهش در علوم دامی صنعتی شدن دامپروری است معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهادکشاورزی خراسان شمالی گفت: صنعتی شدن دامپروری هدف اصلی انجام پژوهش در این حوزه است.
برگزاری سمپوزیوم هشدار مصرف آنتی بیوتیک ها برگزاری سمپوزیوم هشدار مصرف آنتی بیوتیک ها سمپوزیوم یک روزه هشدار مصرف آنتی بیوتیک روز گذشته با حضور مسوولین و اساتید دامپزشکی در سالن اجتماعات دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران برگزار شد.
حضور تولید کنندگان خوراک دام ایران در کنگره جهانی خوراک دام و غذا 2016 حضور تولید کنندگان خوراک دام ایران در کنگره جهانی خوراک دام و غذا 2016 برگزاری کنگره، نمایشگاه و همایش های مختلف در زمینه خوراک دام می تواند به پیشرفت و نوآوری در تولید خوراک کمک کند.
برگزاری نشست تخصصی مدیریت استفاده از سیلوی ذرت در تغذیه گاو شیری برگزاری نشست تخصصی مدیریت استفاده از سیلوی ذرت در تغذیه گاو شیری بیست و ششمین نشست تخصصی موسسه زیتون اصفهان با عنوان ساختمان و مدیریت استفاده از سیلوی ذرت در تغذیه گاو شیری برگزار می شود.
وضعیت دامپروری کشور در سند ششم توسعه بررسی شد در جلسه هم اندیشی مدیران حوزه علوم دامی کشور در کرج؛ وضعیت دامپروری کشور در سند ششم توسعه بررسی شد در جلسه هم اندیشی مدیران حوزه علوم دامی کشور، وضعیت دامپروری کشور در سند ششم توسعه بررسی شد.
بررسی شاخص گاو تجاری ایده آل در زیتون اصفهان بررسی شاخص گاو تجاری ایده آل در زیتون اصفهان در بیست و پنجمین نشست تخصصی زیتون اصفهان شاخص تجاری گاو ایده آل بررسی شد.
فراخوان دعوت از افراد حقیقی و حقوقی برای شرکت در برنامه روز جهانی بز برگزاری پانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیورتنوع تولید تخم مرغ در کشور افزایش می یابدواردات گوشت آلوده را تکذیب می‌‌کنم/ کنترل قیمت گوشت در بازار ربطی به ما نداردانتشار مقاله پژوهشگر موسسه تحقیقات علوم دامی کشور در مجله معتبر PNAS برگزاری نخستین جلسه کمیته اجرایی همایش جهانی روز بز برگزاری جلسه بررسی مشکلات صنعت گاو شیری و راه های ارتقاء سرانه مصرف شیر فرهنگ سازی برای افزایش سرانه مصرف شیربررسی کاهش قیمت تمام شده شیر تولیدی با اصلاح نژاد گاو شیریرئیس موسسه علوم دامی: صنعت دامپروری کشور بیمار استبرگزاری پنجمین همایش ملی گاو هلشتاین صرفه‌جویی ۵۲ میلیون دلاری با تولید مواد اصلاح‌نژاد دام در کشور/ عرضه روزانه ۴۰ لیتر شیر از دام‌ صنعتی/ دام سبک چندقلوزا می‌شودهشدار نسبت به گسترش شیوع تب‌برفکیتب برفکی به دلیل کاهش تولید و واردات واکسن شیوع یافته است تلفات 13 هزار راسی تب برفکی و آغاز مجدد واکسیناسیون در سراسر کشورآموزش ۱۴۰۰ نفر سرمربی در طرح بسیج همگام با کشاورزاستفاده از ظرفیت مناطق بیابانی برای پرورش شترمرغسمینار استانی 'روشهای مبارزه با تنش گرما در گاو شیری' در برازجان برگزارشد440 پروژه دام و طیور کشور به بهره برداری می رسدبررسی چالش های پیش روی صنعت مرغداری کشور
فراخوان دعوت از افراد حقیقی و حقوقی برای شرکت در برنامه روز جهانی بز برگزاری یک دوره کارگاه آموزشی پرورش بز سانن و آلپاین در شهرستان محمودآبادچالش های دامپروری ارگانیک بررسی می شودسومین نمایشگاه سراسری دام کوچک و محیط زیست جانوری + تصویرفعالیت 500 واحد دامداری گاو شیری در استان سمنانقزوین دارای رتبه نخست در میانگین تولید شیر روزانه گاو شیریبرگزاری گردهمایی و نمایشگاه سراسری دام کوچک و محیط زیست جانوریبررسی مبانی و روشهای پیش بینی مبتنی بر ژنوم در دامهای اهلیفرهنگ سازی برای افزایش سرانه مصرف شیرپایش و بررسی وضعیت صنعت مرغداری کشوربازده تولید شیر را می‌توان با رعایت سلامت گاو افزایش داد تجلیل رئیس‌جمهور از کشاورزان نمونه کشوریکارگاه آموزشی مطالعات پویش کل ژنوم (GWAS) برگزار شد+ اسلایدوزن بالای مرغ از موانع صادرات این محصولنگاهی به دامپروری ایران در سال 1393واردات گوشت آلوده را تکذیب می‌‌کنم/ کنترل قیمت گوشت در بازار ربطی به ما ندارددوره آموزشی پرورش شترمرغ در پیرانشهر برگزار شدتب برفکی به دلیل کاهش تولید و واردات واکسن شیوع یافته استهدف اصلی پژوهش در علوم دامی صنعتی شدن دامپروری استتنوع تولید تخم مرغ در کشور افزایش می یابد

فروش اردك از يكروزه تا گوشتى
فروش يكروزه اردك و جوجه مرغ بومى

فروش اردك از يكروزه تا گوشتى
فروش يكروزه اردك و جوجه مرغ بومى

فروش گوسفندوبره زنده
فروش گوسفند و گوساله وفروش بره ووبزغاله زنده

خرید و فروش اردک صغییر
خرید و فروش اردک صغییر اردک پنج روزه تا بیست روزه

اردک اصل ورامین (گوشتی)
اردک اصل ورامین (گوشتی) با نازلترین قیمت

فروش شتر
فروش شتر نر و ماده

فروش مرغداري گوشتي
مرغداري گوشتي مدرن

فروش عمده ظروف مرغداری
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت يکي از بزرگترين توليد

فروش تخم بلدرچین
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت يکي از بزرگترين توليد کنن

- فروش جوجه اردک در سنین مختلف
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت

فروش تخم بلدرچین
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت

صدف معدنی
در منطقه شمال کشور در شهرستان گنبد کاووس ذخایر عظی

فروش سیلاژ ذرت
فروش سیلاژ ذرت بسته بندی و فله ای با بهترین کیفیت

فروش پودر پوست انار مصرف دام
فروش پودر هسته خرما و پودر پوست انار وپودر پوسته

فروش محصولات طیور
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت

فروش پودر هسته خرما
فروش پودر پسته وپودر خرما مصارف دام و طیور

فروش تعدادی بره پرواری
فروش تعدادی بره پرواری آماده کشتار

فروش گوسفند فشندی
فروش تعدادی بره ماده فشندی

تولید رطوبت سازهای التراسونیک
تولیدبا کیفیت ترین رطوبت سازهای التراسونیک صنعتی

تولید رطوبت ساز التراسونیک
تولید کننده با کیفیت ترین رطوبت سازهای التراسونیک