جوان تبریزی از پرورش مرغ شاخدار به سود بالایی...یک جوان تبریزی از پرورش یک نوع مرغ شاخدار علاوه بر تامین پروتئین مورد نیاز جامعه، به سود بالایی نیز دست یافت.
سازماندهی 210 هزار فارغ التحصیل بخش کشاورزی د...در حال حاضر 210 هزار فارغ التحصیل بخش کشاورزی در سازمان نظام مهندسی کشاورزی کشور سازماندهی شده اند .
مقرون به صرفه بودن پرورش اردک در مازندرانپرورش اردک در مازندران مقرون به صرفه است.
رئیس فدراسیونی که گاوداری می‌کند/ ورزشکاران ب...رئیس فدراسیون بسکتبال در کنار ورزش و مدیریت فدراسیون به کار گاوداری هم مشغول است و می‌گوید: ورزشکاران باید در کنار جهادگران در اردوهای جهادی به مردم محروم خدمت کنند.
در آمد ۲۰ میلیون تومانی با پرورش ۱۵۰ قطعه قرق...یک فعال اقتصاد مقاومتی با پرورش ۱۵۰ قطعه قرقاول در منزل، ظرف سه ماه به درآمد ۲۰ میلیون تومان رسیده است.
سود بالای تسهیلات بانکی مانع جدی تولید/ کارکر...یک تولیدکننده که به عنوان الگوی اقتصاد مقاومتی نیز مطرح است با انتقاد از سود بالای تسهیلات بانکی گفت: چند سال باید کار کنم تا فقط سود تسهیلاتی که دریافت کرده‌ام، بپردازم.
اصول تهیه جیره های متعادل گوسفند و بز در شرای...جیره متعادل گوسفند و بز ، جیره ای است که مواد مغذی مورد نیاز گوسفند و بز را به صورت متناسب و به مقدار کافی برای مدت معین از بین مواد خوراکی مختلف و در دسترس تأمین نماید.
بهره برداری از مجتمع دامداری 30 هزار راسی پرواربندی گوسفند در خمین با حضور وزیر جهاد کشاورزی بهره برداری از مجتمع دامداری 30 هزار راسی پرواربندی گوسفند در خمین مجتمع دامداری 30 هزار راسی پرواربندی گوسفند در شهرستان خمین با حضور وزیر جهاد کشاورزی و جمعی از مسئولان محلی عصر روز یکشنبه بهره برداری شد.
پرورش بز مورسیا اسپانیایی در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در قلعه گنج پرورش بز مورسیا اسپانیایی در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در قلعه گنج رئیس سازمان جهادکشاورزی جنوب کرمان با بیان اینکه بز مورسیا اسپانیایی برای نخستین مرتبه وارد ایران شده است گفت: این نوع بز در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در شهرستان قلعه گنج از توابع کرمان پرورش د...
توزیع نژاد جدید گاو شیری-گوشتی در دامداری‌های کشور/ دیگر مشکلی در تعادل عرضه شیر و گوشت نداریم توزیع نژاد جدید گاو شیری-گوشتی در دامداری‌های کشور/ دیگر مشکلی در تعادل عرضه شیر و گوشت نداریم وزیر جهاد کشاورزی اظهار امیدواری کرد، با توسعه نژاد گاو سیمنتال در کشور به دلیل بهره‌وری بالاتر در تولید شیر و گوشت دیگر مشکلی در تعادل عرضه شیر و گوشت در کشور نداشته باشیم.
تحقق اقتصادمقاومتی با تحول صنعت دامپروری تحقق اقتصادمقاومتی با تحول صنعت دامپروری با عملی نمودن تئوری تحول صنعت دامپروری كشور، می توان گامی دیگر در راستای اقتصاد مقاومتی برداشت.
پیام های گوسفند منتشر شد پیام های گوسفند منتشر شد کتاب پیام های گوسفند، راهنمای عملی پرورش گوسفند با تمرکز روی دام انتشار یافت.
 برگزاری نخستین جلسه کمیته اجرایی همایش جهانی روز بز برگزاری نخستین جلسه کمیته اجرایی همایش جهانی روز بز نخستین جلسه کمیته اجرایی همایش جهانی روز بز 2017 در موسسه تحقیقات علوم دامی کشور برگزار شد.
برنامه تولید یک میلیون تن گوشت قرمز در چارچوب اقتصاد مقاومتی برنامه تولید یک میلیون تن گوشت قرمز در چارچوب اقتصاد مقاومتی معاون امور تولیدات دامی وزارت جهادکشاورزی پیش بینی کرد در چارچوب برنامه های اقتصاد مقاومتی تا افق 1404 تولید گوشت قرمز به یک میلیون و 50 هزار تن و شیر به 15 میلیون تن برسد.
بهره برداری از یک واحد تولید خوراک دام و طیور در نقده بهره برداری از یک واحد تولید خوراک دام و طیور در نقده کارخانه تولید خوراک دام و طیور و ذرت خشک کنی بخش محمدیار شهرستان نقده روز دوشنبه با حضور مجید انصاری معاون پارلمانی رئیس جمهوری مورد بهره برداری قرار گرفت.
آغاز عملیات اجرایی بزرگترین مجتمع صنعتی گاوداری کشور با ظرفیت بالغ بر پنج هزار رأس آغاز عملیات اجرایی بزرگترین مجتمع صنعتی گاوداری کشور عملیات اجرایی بزرگترین مجتمع صنعتی گاوداری مولد کشور با ظرفیت بالغ بر پنج هزار رأس با حضور وزیر کشاورزی در شهرستان پارس آباد استان اردبیل آغاز شد.
اخذ موافقت اصولی ایجاد دامپروری 2460 راسی در شرکت فردوس البرز با هدف افزایش تولید شیر و اشتغال زایی در استان البرز اخذ موافقت اصولی ایجاد دامپروری 2460 راسی در شرکت فردوس البرز موافقت اصولی مرکز پرورش گاو شیری به ظرفیت 2460راس مولد برای واحد کوثر شرکت کشاورزی و باغداری فردوس البرز صادر شد.
اختصاص 18 میلیارد ریال تسهیلات برای فعالیت‌های دامپروری در جنوب‌ کرمان اختصاص 18 میلیارد ریال تسهیلات برای فعالیت‌های دامپروری در جنوب‌ کرمان رئیس سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان گفت: مبلغ 18 میلیارد ریال تسهیلات برای توسعه فعالیت‌های دامپروری این منطقه اختصاص یافت.
معرفی سویه‌های پروبیوتیک جدید بومی طیور به بخش خصوصی معرفی سویه‌های پروبیوتیک جدید بومی طیور به بخش خصوصی پژوهشگران پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی موفق به معرفی سویه‌های جدید پروبیوتیک بومی اختصاصی برای طیور صنعتی شدند.
سرمایه گذاری خارجی در صنعت خوراك دام و طیور و آبزیان سرمایه گذاری خارجی در صنعت خوراك دام و طیور و آبزیان عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران و رئیس انجمن صنایع خوراک دام از نیاز این صنعت به سرمایه گذاری خارجی خبر داد.
احداث سه واحد گاوداری ۲۵۰۰ راسی در چهارمحال و بختیاری استاندار چهارمحال و بختیاری خبر داد: احداث سه واحد گاوداری ۲۵۰۰ راسی در چهارمحال و بختیاری استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: سه گاوداری بزرگ دو هزار و ۵۰۰ راسی در چهارمحال و بختیاری احداث می شود.
سیاست افزایش اشتغال، رویکرد زنجیره تولید را دچار اشکال کرد سیاست افزایش اشتغال، رویکرد زنجیره تولید را دچار اشکال کرد زنجیره تولید گوشت مرغ، در چند دهه گذشته مورد توجه مسوولان و دست اندرکاران این صنعت بوده اما در اجرای این طرح، مشکلات و موانع بسیار وجود دارد.
ساخت یک مجتمع مرغداری پیشرفته در خمین با سه هزار فرصت شغلی ساخت یک مجتمع مرغداری پیشرفته در خمین با سه هزار فرصت شغلی مدیر جهاد کشاورزی خمین از ساخت یک مجتمع مرغداری پیشرفته با سه هزار فرصت شغلی در این شهرستان خبر داد.
تأسیس مجتمع دامپروری و پرورش شتر مرغ در تایباد با مشارکت بنیاد برکت تأسیس مجتمع دامپروری و پرورش شتر مرغ در تایباد با مشارکت مالی بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و حمایت از کارآفرینان محلی، مجتمع دامپروری و پرورش شترمرغ در یکی از مناطق کم‌تر توسعه‌یافته استان خراسان رضوی تأسیس و فعال شد.
افتتاح بزرگترین مرغداری استان سمنان با حضور وزیر جهاد کشاورزی افتتاح بزرگترین مرغداری استان سمنان وزیر جهاد کشاورزی در سفر یکروزه خود به سمنان، با حضور در منطقه فرودگاه این شهر بزرگترین واحد پرورش مرغ تخمگذار استان را افتتاح کرد.
افتتاح نخستین مزرعه پرورش ماهی قزل‌آلای شرق کشور در مشهد افتتاح نخستین مزرعه پرورش ماهی قزل‌آلای شرق کشور در مشهد مدیرکل شیلات و امور آبزیان اداره‌کل جهادکشاورزی خراسان رضوی از افتتاح نخستین مزرعه پرورش ماهی قزل‌آلای شرق کشور در بابارمضان کلات با ظرفیت تولید 250 تن در سال خبر داد.
یک طرح توسعه دامپروری با حضور وزیر کشاورزی در فامنین کلنگ زنی شد یک طرح توسعه دامپروری با حضور وزیر کشاورزی در فامنین کلنگ زنی شد طرح توسعه واحد گاوداری شهرستان فامنین با حضور محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی گلنگ زنی شد.
بهره برداری از مجتمع دامداری 30 هزار راسی پرواربندی گوسفند در خمین پرورش بز مورسیا اسپانیایی در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در قلعه گنجتوزیع نژاد جدید گاو شیری-گوشتی در دامداری‌های کشور/ دیگر مشکلی در تعادل عرضه شیر و گوشت نداریمبهره برداری از نخستین مجتمع پرورش نژاد دو منظوره سمینتال کشوررئیس فدراسیونی که گاوداری می‌کند/ ورزشکاران با جهادگران بسیجی راهی مناطق محروم شوندتحقق اقتصادمقاومتی با تحول صنعت دامپروریپیام های گوسفند منتشر شدسامانه مجازی معرفی محصولات عشایری راه اندازی می شوددر آمد ۲۰ میلیون تومانی با پرورش ۱۵۰ قطعه قرقاول ظرف ۳ ماه در منزل به دست آمد برگزاری نخستین جلسه کمیته اجرایی همایش جهانی روز بز برنامه تولید یک میلیون تن گوشت قرمز در چارچوب اقتصاد مقاومتیسود بالای تسهیلات بانکی مانع جدی تولید/ کارکرد چند سال برای تسویه سود بانک می‌رودتولید شیر بز به روش صنعتی/ شیر بز بهترین ماده در تولید شیرخشک کودکبهره برداری از یک واحد تولید خوراک دام و طیور در نقدهافتتاح مجتمع پرورش و اصلاح نژاد گوسفند افشار در زنجان آغاز عملیات اجرایی بزرگترین مجتمع صنعتی گاوداری کشورآموزش ۱۴۰۰ نفر سرمربی در طرح بسیج همگام با کشاورزاخذ موافقت اصولی ایجاد دامپروری 2460 راسی در شرکت فردوس البرز تنوع نژادهای دام و طیور در چابهار ظرفیت مناسبی برای دامپروری استاختصاص 18 میلیارد ریال تسهیلات برای فعالیت‌های دامپروری در جنوب‌ کرمان
موفقیت در پرورش بز سانن با راهنمایی های مهندسین دامپروری + تصویرافتتاح مرکز پرورش بزهای سانن و آلپاین در مازندران برگزاری یک دوره کارگاه آموزشی پرورش بز سانن و آلپاین در شهرستان محمودآبادمقرون به صرفه بودن پرورش اردک در مازندراناصول تهیه جیره های متعادل گوسفند و بز در شرایط مزرعه ایافتتاح مجتمع پرورش و اصلاح نژاد گوسفند افشار در زنجان کارآفرینی که با سرمایه 10 میلیون تومانی صاحب استخر بزرگ ماهی شدرضا سواری از مرغ فروشی دوره گرد تا زنجیره تولید در صنعت مرغ رکورد 42 کیلوگرمی تولید روزانه شیر در گاوداری ظفررشد صنعت پرورش گوزن در نیوزیلند پرورش بز مورسیا اسپانیایی در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در قلعه گنجبهره برداری از مجتمع دامداری 30 هزار راسی پرواربندی گوسفند در خمین تجلیل رئیس‌جمهور از کشاورزان نمونه کشوریرئیس فدراسیونی که گاوداری می‌کند/ ورزشکاران با جهادگران بسیجی راهی مناطق محروم شوندافتتاح نخستین واحد پرورش شترمرغ در جنوب کرمانسرمایه گذاری خارجی در صنعت خوراك دام و طیور و آبزیانکارآفرینی یک زن به شیرینی عسل/ معلمی که دل به طبیعت زنبورها زدتولید 500 شترمرغ توسط بسیجی البرزیهم صادرات فرش، هم پرورش شترمرغ / روایتی از موفقیت های یك بانوی اراكیفاز اول بزرگ‌ترین مجتمع پرورش گاو کردستان در قروه بهره‌برداری می‌شود

فروش اردك از يكروزه تا گوشتى
فروش يكروزه اردك و جوجه مرغ بومى

فروش اردك از يكروزه تا گوشتى
فروش يكروزه اردك و جوجه مرغ بومى

فروش گوسفندوبره زنده
فروش گوسفند و گوساله وفروش بره ووبزغاله زنده

خرید و فروش اردک صغییر
خرید و فروش اردک صغییر اردک پنج روزه تا بیست روزه

اردک اصل ورامین (گوشتی)
اردک اصل ورامین (گوشتی) با نازلترین قیمت

فروش شتر
فروش شتر نر و ماده

فروش مرغداري گوشتي
مرغداري گوشتي مدرن

فروش عمده ظروف مرغداری
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت يکي از بزرگترين توليد

فروش تخم بلدرچین
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت يکي از بزرگترين توليد کنن

- فروش جوجه اردک در سنین مختلف
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت

فروش تخم بلدرچین
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت

صدف معدنی
در منطقه شمال کشور در شهرستان گنبد کاووس ذخایر عظی

فروش سیلاژ ذرت
فروش سیلاژ ذرت بسته بندی و فله ای با بهترین کیفیت

فروش پودر پوست انار مصرف دام
فروش پودر هسته خرما و پودر پوست انار وپودر پوسته

فروش محصولات طیور
شرکت تعاوني مهرخواه صنعت

فروش پودر هسته خرما
فروش پودر پسته وپودر خرما مصارف دام و طیور

فروش تعدادی بره پرواری
فروش تعدادی بره پرواری آماده کشتار

فروش گوسفند فشندی
فروش تعدادی بره ماده فشندی

تولید رطوبت سازهای التراسونیک
تولیدبا کیفیت ترین رطوبت سازهای التراسونیک صنعتی

تولید رطوبت ساز التراسونیک
تولید کننده با کیفیت ترین رطوبت سازهای التراسونیک