مرغداری‌های آلوده به ویروس آنفلوانزای مرغی چگ...همزمان با شیوع آنفلوانزای مرغی، در صورت آلودگی یک واحد مرغداری به این ویروس، علاوه بر خود کانون آلوده، تمام واحدهای موجود تا شعاع ۳ کیلومتری معدوم می شوند.
ناکامی ایران در بازارهای صادراتی مرغدبیر انجمن پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی با بیان اینکه میزان صادرات مرغ بسیار پایین‌تر از ظرفیت موجود است، گفت: دولت مرغ مازاد را ۶۴۰۰ تومان خریداری می‌کند که این نرخ، برای مرغداران به صرفه نیست.
سازمان دامپزشکی آنفلوانزای مرغی در دو مرغداری...سازمان دامپزشکی کشور طی اطلاعیه‌ای رسمی معدوم سازی دو واحد مرغداری در استان تهران را به دلیل مشاهده آنفلوانزای مرغی تایید کرد.
طرح ملی بررسی ۴۰ باقیمانده دارویی در محصولات ...رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: از ابتدای امسال ۴۰ نوع باقیمانده دارویی را با نمونه‌گیری از محصولات خام دامی از جمله شیر،‌ ماهی قزل آلا، گوشت و طیور آغاز کرده‌ایم.
اجرای طرح پاستوریزاسیون و عرضه شیر توسط تشکّل...مدیر عامل اتحادیه سراسری صنعت دامپروران همگام کشور گفت: در حال اجرای طرح پاستوریزاسیون و فروش شیر از طریق تعاونی‌های دامداران و یا خود دامداران هستیم.
رئیس فدراسیونی که گاوداری می‌کند/ ورزشکاران ب...رئیس فدراسیون بسکتبال در کنار ورزش و مدیریت فدراسیون به کار گاوداری هم مشغول است و می‌گوید: ورزشکاران باید در کنار جهادگران در اردوهای جهادی به مردم محروم خدمت کنند.
راه های مدیریت استرس گرمایی در گاوهای شیریافزایش دمای هوا به بیش از 22 درجه سانتیگراد می تواند موجب تولید پایین تر از میزان معمول و تبعات مختلفی در گاوهای شیری شود.
مدیریت اقدامات بهداشتی در طول یک دوره پرورش گ...علاوه بر رعایت اصول استاندارد در احداث جایگاه که بایستی مناسب اهداف مورد نظر در تولید باشد، مدیریت بهداشت جایگاه و دام نیز اثر ویژه ای در حفظ سلامت گوسفند و بز و تولیدات آنها دارد.
کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکر...عملکرد بره های پرواری تغذیه شده با جیره های غذایی حاوی علوفه هیدروپونیک، کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکرد دام را در پی دارد.
شرایط استفاده و نگهداری گوشت قرمزمردم باید گوشت قرمز خود را از مراکز مجاز عرضه تهیه نموده و ممهور به مهر و برچسب بهداشتی دامپزشکی باشد.
بیوتکنولوژی کلید اجرای اقتصاد مقاومتی در صنعت...دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی در صنعت دامپروری با کاربردهای مختلف بیوتکنولوژی میسر می شود.
بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو را جدی بگی...مدیر کل دامپزشکی استان گیلان با اشاره به اینکه فصل بهار و تابستان زمان تکثیر و تزاید حشرات به خصوص عامل ناقل این بیماری یعنی کنه ها است، گفت: در راستای کنترل و پیشگیری از ابتلا به این بیماری لازم است دامداران و افرادی که با دام سروکار دارند نکات بهداشتی ضروری را رعایت کنند.
آرشیو خبر کد خبر: 2782     

اعلام نتایج انتخابات نظام مهندسی کشاورزی استان تهران

کمیته اجرایی چهارمین دوره انتخابات شورای نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان تهران نتایج انتخابات روز جمعه 26 اردیبهشت 1393 را اعلام نمود.
تاریخ انتشار :۱۳۹۳ دوشنبه ۲۹ ارديبهشت ساعت 10:41

 به گزارش دامنا به نقل از دبیرخانه کمیته اجرایی انتخابات، نوبت اول این انتخابات که در روز جمعه مورخ  5 اردیبهشت ماه سال جاری در محل سالن هیئت والیبال استان تهران واقع در خیابان حجاب برگزار گردید که به دلیل عدم حضور نصف بعلاوه یک اعضای واجد شرایط به نوبت دوم موکول گردید .

 
مجمع نوبت دوم، روز جمعه مورخ 26  اردیبهشت (سه هفته بعد) در همان محل و از ساعت 8 صبح کار خود را با ثبت نام و توزیع تعرفه آغاز نمود و رسماً دستور کار مجمع از ساعت 9 صبح شروع گردید .
در ابتدا با انتخاب سه نفر بعنوان اعضای هیئت رئیسه مجمع وارد دستور کار گردید، و  پس پایان رأی گیری جناب آقای مهندس شاهرخ رمضان نژاد ریاست محترم سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان به ارائه گزارش عملکرد سازمان در سال 1392 سازمان پرداختند.
در ادامه آقای مهندس مرتضی رحمان زاده خزانه دار سازمان ، گزارش خود را در خصوص تراز مالی و سازمان در سال 1392 را ارائه نمودند.
سپس حسابرس انتخاب شده در مجمع پیشین با ارائه گزارش حسابرسی خود، ترازمالی سال 1392 که از سوی خزانه دار ارائه شده بود را تأئید نمود و در آخر تراز مالی سال 1393 نیز تصویب گردید، پس از برگزاری مجمع کار شمارش آرا توسط کمیته اجرایی زیر نظر هیئت نظارت، ناظرین سازمان مرکزی، نمایندگان کاندیداها و بعضا خود کاندیداها آغاز شد و پس از اتمام شمارش این نتایج توسط مهندس عظیم رهایی رییس کمیته اجرایی قرائت گردید:
 
نفرات اصلی
 نفر اول – آقای مهندس شاهرخ رمضان نژاد با  570 رأی .
نفر دوم- سرکار خانم مهندس هاله یحیی زاده با 499 رأی .
نفر سوم – آقای دکتر سید ابراهیم حسینی با 462 رأی .
نفر چهارم – آقای مهندس علیرضا بزرگی با 454 رأی .
نفر پنجم - آقای دکتر خسرو شاهوردی با 428 رأی .
نفر ششم - آقای مهندس اسماعیل عباسپور با  274 رأی .
نفر هفتم –  آقای مهندس محمد تائبی با 214 رأی .
نفرات علی البدل
 آقای مهندس مرتضی رحمان زاده با 187 رأی
آقای مهندس داود خدیوحقگو با 124 رأی
فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هانتایج , انتخابات , نظام مهندسی , کشاورزی ,

اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 اعلام نتایج انتخابات نظام مهندسی کشاورزی استان تهران ۱۳۹۳ دوشنبه ۲۹ ارديبهشت


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: