مرغداری‌های آلوده به ویروس آنفلوانزای مرغی چگ...همزمان با شیوع آنفلوانزای مرغی، در صورت آلودگی یک واحد مرغداری به این ویروس، علاوه بر خود کانون آلوده، تمام واحدهای موجود تا شعاع ۳ کیلومتری معدوم می شوند.
ناکامی ایران در بازارهای صادراتی مرغدبیر انجمن پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی با بیان اینکه میزان صادرات مرغ بسیار پایین‌تر از ظرفیت موجود است، گفت: دولت مرغ مازاد را ۶۴۰۰ تومان خریداری می‌کند که این نرخ، برای مرغداران به صرفه نیست.
سازمان دامپزشکی آنفلوانزای مرغی در دو مرغداری...سازمان دامپزشکی کشور طی اطلاعیه‌ای رسمی معدوم سازی دو واحد مرغداری در استان تهران را به دلیل مشاهده آنفلوانزای مرغی تایید کرد.
طرح ملی بررسی ۴۰ باقیمانده دارویی در محصولات ...رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: از ابتدای امسال ۴۰ نوع باقیمانده دارویی را با نمونه‌گیری از محصولات خام دامی از جمله شیر،‌ ماهی قزل آلا، گوشت و طیور آغاز کرده‌ایم.
اجرای طرح پاستوریزاسیون و عرضه شیر توسط تشکّل...مدیر عامل اتحادیه سراسری صنعت دامپروران همگام کشور گفت: در حال اجرای طرح پاستوریزاسیون و فروش شیر از طریق تعاونی‌های دامداران و یا خود دامداران هستیم.
رئیس فدراسیونی که گاوداری می‌کند/ ورزشکاران ب...رئیس فدراسیون بسکتبال در کنار ورزش و مدیریت فدراسیون به کار گاوداری هم مشغول است و می‌گوید: ورزشکاران باید در کنار جهادگران در اردوهای جهادی به مردم محروم خدمت کنند.
راه های مدیریت استرس گرمایی در گاوهای شیریافزایش دمای هوا به بیش از 22 درجه سانتیگراد می تواند موجب تولید پایین تر از میزان معمول و تبعات مختلفی در گاوهای شیری شود.
مدیریت اقدامات بهداشتی در طول یک دوره پرورش گ...علاوه بر رعایت اصول استاندارد در احداث جایگاه که بایستی مناسب اهداف مورد نظر در تولید باشد، مدیریت بهداشت جایگاه و دام نیز اثر ویژه ای در حفظ سلامت گوسفند و بز و تولیدات آنها دارد.
کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکر...عملکرد بره های پرواری تغذیه شده با جیره های غذایی حاوی علوفه هیدروپونیک، کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکرد دام را در پی دارد.
شرایط استفاده و نگهداری گوشت قرمزمردم باید گوشت قرمز خود را از مراکز مجاز عرضه تهیه نموده و ممهور به مهر و برچسب بهداشتی دامپزشکی باشد.
بیوتکنولوژی کلید اجرای اقتصاد مقاومتی در صنعت...دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی در صنعت دامپروری با کاربردهای مختلف بیوتکنولوژی میسر می شود.
بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو را جدی بگی...مدیر کل دامپزشکی استان گیلان با اشاره به اینکه فصل بهار و تابستان زمان تکثیر و تزاید حشرات به خصوص عامل ناقل این بیماری یعنی کنه ها است، گفت: در راستای کنترل و پیشگیری از ابتلا به این بیماری لازم است دامداران و افرادی که با دام سروکار دارند نکات بهداشتی ضروری را رعایت کنند.
آرشیو خبر کد خبر: 2200     

دكتر مهدی خلج رئیس سازمان دامپزشكی كشور شد

مهندس محمود حجتی وزیر جهاد كشاورزی طی حكمی دكتر مهدی خلج را به عنوان رئیس سازمان دامپزشكی كشور منصوب كرد .
تاریخ انتشار :۱۳۹۲ پنج شنبه ۳ بهمن ساعت 12:38

  به گزارش دامنا به نقل از روابط عمومی سازمان دامپزشكی كشور در حكم وزیر جهاد كشاورزی آمده است :

نظر به سوابق علمی و تجارب ارزشمند جنابعالی به موجب این حكم به سمت رئیس سازمان دامپزشكی كشور منصوب می شوید.
امید است با بهره گیری از توان و استعداد نیروهای متخصص و متعهد آن سازمان در راستای حفاظت از منابع پایه و حمایت از تولید و اعمال وظایف حاكمیتی در مدیریت قرنطینه و تأمین بهداشت و سلامت فراورده های  دامی ضمن تعامل با دستگاه های ذی ربط در نیل به اهداف بخش اهتمام ورزید .
مهندس حجتی در ادامه این حكم آورده است : توفیق جنابعالی را در رعایت اصل اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خداوند متعال خواستارم .
بر اساس این گزارش وزیر جهاد كشاورزی همچنین از تلاشهای دكتر سید محسن دستور تقدیر كرد .
دكتر خلج فارغ التحصیل رشته دكترای دامپزشكی عمومی از دانشگاه تهران و MpH دانشكده بهداشت دانشگاه علوم پزشكی تهران و دكترای تخصصی (phd ) انگل شناسی دانشكده دامپزشكی دانشگاه تهران است و مسؤلیتهایی نظیر مدیر كل دامپزشكی استان تهران ، مدیر كل مبارزه با بیماریهای سازمان دامپزشكی كشور ، مدیر كل مبارزه با بیماریهای مشترك سازمان دامپزشكی كشور ، مشاور رئیس سازمان و مدیر كل نظارت بر بهداشت عمومی سازمان دامپزشكی شكور و معاون بهداشتی و پیشگیری سازمان دامپزشكی كشور رادر كارنامه خود دارد .
فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هادكتر مهدی خلج , رئیس , سازمان دامپزشكی كشور ,

اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 دكتر مهدی خلج رئیس سازمان دامپزشكی كشور شد ۱۳۹۲ پنج شنبه ۳ بهمن


هیوا : به سلامتی و ارزوی توفیق تو کردستانم وقتشه تغییراتی داده بشه
نظر شما
نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: