8:34 صبح | ۱۳۹۸ يکشنبه ۱ ارديبهشت
مرغداری‌های آلوده به ویروس آنفلوانزای مرغی چگ...همزمان با شیوع آنفلوانزای مرغی، در صورت آلودگی یک واحد مرغداری به این ویروس، علاوه بر خود کانون آلوده، تمام واحدهای موجود تا شعاع ۳ کیلومتری معدوم می شوند.
ناکامی ایران در بازارهای صادراتی مرغدبیر انجمن پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی با بیان اینکه میزان صادرات مرغ بسیار پایین‌تر از ظرفیت موجود است، گفت: دولت مرغ مازاد را ۶۴۰۰ تومان خریداری می‌کند که این نرخ، برای مرغداران به صرفه نیست.
سازمان دامپزشکی آنفلوانزای مرغی در دو مرغداری...سازمان دامپزشکی کشور طی اطلاعیه‌ای رسمی معدوم سازی دو واحد مرغداری در استان تهران را به دلیل مشاهده آنفلوانزای مرغی تایید کرد.
طرح ملی بررسی ۴۰ باقیمانده دارویی در محصولات ...رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: از ابتدای امسال ۴۰ نوع باقیمانده دارویی را با نمونه‌گیری از محصولات خام دامی از جمله شیر،‌ ماهی قزل آلا، گوشت و طیور آغاز کرده‌ایم.
اجرای طرح پاستوریزاسیون و عرضه شیر توسط تشکّل...مدیر عامل اتحادیه سراسری صنعت دامپروران همگام کشور گفت: در حال اجرای طرح پاستوریزاسیون و فروش شیر از طریق تعاونی‌های دامداران و یا خود دامداران هستیم.
رئیس فدراسیونی که گاوداری می‌کند/ ورزشکاران ب...رئیس فدراسیون بسکتبال در کنار ورزش و مدیریت فدراسیون به کار گاوداری هم مشغول است و می‌گوید: ورزشکاران باید در کنار جهادگران در اردوهای جهادی به مردم محروم خدمت کنند.
راه های مدیریت استرس گرمایی در گاوهای شیریافزایش دمای هوا به بیش از 22 درجه سانتیگراد می تواند موجب تولید پایین تر از میزان معمول و تبعات مختلفی در گاوهای شیری شود.
مدیریت اقدامات بهداشتی در طول یک دوره پرورش گ...علاوه بر رعایت اصول استاندارد در احداث جایگاه که بایستی مناسب اهداف مورد نظر در تولید باشد، مدیریت بهداشت جایگاه و دام نیز اثر ویژه ای در حفظ سلامت گوسفند و بز و تولیدات آنها دارد.
کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکر...عملکرد بره های پرواری تغذیه شده با جیره های غذایی حاوی علوفه هیدروپونیک، کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکرد دام را در پی دارد.
شرایط استفاده و نگهداری گوشت قرمزمردم باید گوشت قرمز خود را از مراکز مجاز عرضه تهیه نموده و ممهور به مهر و برچسب بهداشتی دامپزشکی باشد.
بیوتکنولوژی کلید اجرای اقتصاد مقاومتی در صنعت...دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی در صنعت دامپروری با کاربردهای مختلف بیوتکنولوژی میسر می شود.
بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو را جدی بگی...مدیر کل دامپزشکی استان گیلان با اشاره به اینکه فصل بهار و تابستان زمان تکثیر و تزاید حشرات به خصوص عامل ناقل این بیماری یعنی کنه ها است، گفت: در راستای کنترل و پیشگیری از ابتلا به این بیماری لازم است دامداران و افرادی که با دام سروکار دارند نکات بهداشتی ضروری را رعایت کنند.
آرشیو خبر کد خبر: 4399     

راه‌اندازی تمامی گرایش‌های علوم دامی در مقطع کار‌شناسی ارشد واحد خوراسگان

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان از صدور مجوز راه اندازی تمامی گرایش‌های علوم دامی در مقطع کار‌شناسی ارشد خبر داد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۳ سه شنبه ۱۲ اسفند ساعت 11:33

 به گزارش دامنا به نقل از خبرگزاری آنا، غلامرضا قلمکاری گفت: با پیگیری های صورت گرفته از سوی اداره مطالعات و برنامه ریزی حوزه معاونت آموزشی این دانشگاه، مجوز راه اندازی تمامی گرایش‌های رشته ریاضی کاربردی در مقطع کار‌شناسی ارشد و همچنین راه اندازی تمامی گرایش‌های علوم دامی در مقطع کار‌شناسی ارشد از سوی سازمان مرکزی دانشگاه صادر شد.

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) گفت: همچنین مجوز تصویب رشته مهندسی منابع طبیعی ـ مدیریت مناطق بیابانی گرایش خاک‌شناسی در مقطع کار‌شناسی ارشد از وزارت علوم دریافت شد.

وی با بیان اینکه عزم این واحد دانشگاهی، توسعه تحصیلات تکمیلی در مقاطع دکتری و کار‌شناسی ارشد است، افزود: با پیگیری های انجام شده، مراحل اداری برای اخذ مجوز رشته‌های متعددی را در مقطع کار‌شناسی ارشد و دکتری در دفتر گسترش آموزش عالی گسترش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دنبال کرده‌ایم که انشاء الله در صورت تصویب آن رشته‌ها، خبرهای مربوط را بزودی اطلاع رسانی خواهیم کرد.

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب ها علوم دامی , کار‌شناسی ارشد , خوراسگان ,

اخبار مرتبط با این خبر


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: