6:49 عصر | ۱۳۹۸ دوشنبه ۲ ارديبهشت
مرغداری‌های آلوده به ویروس آنفلوانزای مرغی چگ...همزمان با شیوع آنفلوانزای مرغی، در صورت آلودگی یک واحد مرغداری به این ویروس، علاوه بر خود کانون آلوده، تمام واحدهای موجود تا شعاع ۳ کیلومتری معدوم می شوند.
ناکامی ایران در بازارهای صادراتی مرغدبیر انجمن پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی با بیان اینکه میزان صادرات مرغ بسیار پایین‌تر از ظرفیت موجود است، گفت: دولت مرغ مازاد را ۶۴۰۰ تومان خریداری می‌کند که این نرخ، برای مرغداران به صرفه نیست.
سازمان دامپزشکی آنفلوانزای مرغی در دو مرغداری...سازمان دامپزشکی کشور طی اطلاعیه‌ای رسمی معدوم سازی دو واحد مرغداری در استان تهران را به دلیل مشاهده آنفلوانزای مرغی تایید کرد.
طرح ملی بررسی ۴۰ باقیمانده دارویی در محصولات ...رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: از ابتدای امسال ۴۰ نوع باقیمانده دارویی را با نمونه‌گیری از محصولات خام دامی از جمله شیر،‌ ماهی قزل آلا، گوشت و طیور آغاز کرده‌ایم.
اجرای طرح پاستوریزاسیون و عرضه شیر توسط تشکّل...مدیر عامل اتحادیه سراسری صنعت دامپروران همگام کشور گفت: در حال اجرای طرح پاستوریزاسیون و فروش شیر از طریق تعاونی‌های دامداران و یا خود دامداران هستیم.
رئیس فدراسیونی که گاوداری می‌کند/ ورزشکاران ب...رئیس فدراسیون بسکتبال در کنار ورزش و مدیریت فدراسیون به کار گاوداری هم مشغول است و می‌گوید: ورزشکاران باید در کنار جهادگران در اردوهای جهادی به مردم محروم خدمت کنند.
راه های مدیریت استرس گرمایی در گاوهای شیریافزایش دمای هوا به بیش از 22 درجه سانتیگراد می تواند موجب تولید پایین تر از میزان معمول و تبعات مختلفی در گاوهای شیری شود.
مدیریت اقدامات بهداشتی در طول یک دوره پرورش گ...علاوه بر رعایت اصول استاندارد در احداث جایگاه که بایستی مناسب اهداف مورد نظر در تولید باشد، مدیریت بهداشت جایگاه و دام نیز اثر ویژه ای در حفظ سلامت گوسفند و بز و تولیدات آنها دارد.
کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکر...عملکرد بره های پرواری تغذیه شده با جیره های غذایی حاوی علوفه هیدروپونیک، کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکرد دام را در پی دارد.
شرایط استفاده و نگهداری گوشت قرمزمردم باید گوشت قرمز خود را از مراکز مجاز عرضه تهیه نموده و ممهور به مهر و برچسب بهداشتی دامپزشکی باشد.
بیوتکنولوژی کلید اجرای اقتصاد مقاومتی در صنعت...دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی در صنعت دامپروری با کاربردهای مختلف بیوتکنولوژی میسر می شود.
بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو را جدی بگی...مدیر کل دامپزشکی استان گیلان با اشاره به اینکه فصل بهار و تابستان زمان تکثیر و تزاید حشرات به خصوص عامل ناقل این بیماری یعنی کنه ها است، گفت: در راستای کنترل و پیشگیری از ابتلا به این بیماری لازم است دامداران و افرادی که با دام سروکار دارند نکات بهداشتی ضروری را رعایت کنند.
آرشیو خبر کد خبر: 6240     

سامانه مجازی معرفی محصولات عشایری راه اندازی می شود

رئیس سازمان امور عشایر گفت: به زودی سامانه مجازی اطلاع رسانی و معرفی محصولات تولیدی عشایر توسط اتحادیه مرکزی تعاونی های عشایری راه اندازی می شود.
تاریخ انتشار :۱۳۹۵ سه شنبه ۵ مرداد ساعت 17:24

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، کرمعلی قندالی در گردهمایی و کارگاه آموزشی بازاریابی محصولات تولیدی عشایر در کرج با بیان این مطالب افزود: همه برای راه اندازی و اطلاع رسانی محصولات عشایری از طریق این سامانه تلاش  و همکاری لازم را داشته باشند.

وی در خصوص بازاریابی و بازارسازی محصولات تولیدی عشایر گفت: با توجه به اینکه 70 درصد معیشت عشایر به دام وابسته است باید از تمامی ظرفیت های موجود برای تقویت عشایر استفاده کرد.

قندالی با تقسیم بندی گستره بازار ها به بازارهای محلی، منطقه ای، ملی و بین المللی، تاکید کرد: دست اندرکاران امور عشایر و اتحادیه های تعاونی عشایری صرفا به بازار های محلی فکر نکنند بلکه صدور دام به بازارهای منطقه ای را نیز مدنظر داشته باشند.

گردهمایی و کارگاه آموزشی بازاریابی محصولات تولیدی عشایر از 4 تا 6 مرداد ماه به مدت سه روز با حضور روسای ادارات امور تعاونی های عشایری و مدیران عامل اتحادیه های عشایری کشور در مرکز آموزش عالی امام خمینی(ع) کرج در حال برگزاری است

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاسامانه مجازی , محصولات , عشایر ,

اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 سامانه مجازی معرفی محصولات عشایری راه اندازی می شود ۱۳۹۵ سه شنبه ۵ مرداد


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: