مرغداری‌های آلوده به ویروس آنفلوانزای مرغی چگ...همزمان با شیوع آنفلوانزای مرغی، در صورت آلودگی یک واحد مرغداری به این ویروس، علاوه بر خود کانون آلوده، تمام واحدهای موجود تا شعاع ۳ کیلومتری معدوم می شوند.
ناکامی ایران در بازارهای صادراتی مرغدبیر انجمن پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی با بیان اینکه میزان صادرات مرغ بسیار پایین‌تر از ظرفیت موجود است، گفت: دولت مرغ مازاد را ۶۴۰۰ تومان خریداری می‌کند که این نرخ، برای مرغداران به صرفه نیست.
سازمان دامپزشکی آنفلوانزای مرغی در دو مرغداری...سازمان دامپزشکی کشور طی اطلاعیه‌ای رسمی معدوم سازی دو واحد مرغداری در استان تهران را به دلیل مشاهده آنفلوانزای مرغی تایید کرد.
طرح ملی بررسی ۴۰ باقیمانده دارویی در محصولات ...رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: از ابتدای امسال ۴۰ نوع باقیمانده دارویی را با نمونه‌گیری از محصولات خام دامی از جمله شیر،‌ ماهی قزل آلا، گوشت و طیور آغاز کرده‌ایم.
اجرای طرح پاستوریزاسیون و عرضه شیر توسط تشکّل...مدیر عامل اتحادیه سراسری صنعت دامپروران همگام کشور گفت: در حال اجرای طرح پاستوریزاسیون و فروش شیر از طریق تعاونی‌های دامداران و یا خود دامداران هستیم.
رئیس فدراسیونی که گاوداری می‌کند/ ورزشکاران ب...رئیس فدراسیون بسکتبال در کنار ورزش و مدیریت فدراسیون به کار گاوداری هم مشغول است و می‌گوید: ورزشکاران باید در کنار جهادگران در اردوهای جهادی به مردم محروم خدمت کنند.
راه های مدیریت استرس گرمایی در گاوهای شیریافزایش دمای هوا به بیش از 22 درجه سانتیگراد می تواند موجب تولید پایین تر از میزان معمول و تبعات مختلفی در گاوهای شیری شود.
مدیریت اقدامات بهداشتی در طول یک دوره پرورش گ...علاوه بر رعایت اصول استاندارد در احداث جایگاه که بایستی مناسب اهداف مورد نظر در تولید باشد، مدیریت بهداشت جایگاه و دام نیز اثر ویژه ای در حفظ سلامت گوسفند و بز و تولیدات آنها دارد.
کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکر...عملکرد بره های پرواری تغذیه شده با جیره های غذایی حاوی علوفه هیدروپونیک، کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکرد دام را در پی دارد.
شرایط استفاده و نگهداری گوشت قرمزمردم باید گوشت قرمز خود را از مراکز مجاز عرضه تهیه نموده و ممهور به مهر و برچسب بهداشتی دامپزشکی باشد.
بیوتکنولوژی کلید اجرای اقتصاد مقاومتی در صنعت...دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی در صنعت دامپروری با کاربردهای مختلف بیوتکنولوژی میسر می شود.
بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو را جدی بگی...مدیر کل دامپزشکی استان گیلان با اشاره به اینکه فصل بهار و تابستان زمان تکثیر و تزاید حشرات به خصوص عامل ناقل این بیماری یعنی کنه ها است، گفت: در راستای کنترل و پیشگیری از ابتلا به این بیماری لازم است دامداران و افرادی که با دام سروکار دارند نکات بهداشتی ضروری را رعایت کنند.
آرشیو خبر کد خبر: 1570     

چهارمین کنگره سراسری خانه کشاورز با حضور رییس‌جمهور برگزار شد

ایسنا
چهارمین کنگره سراسری خانه کشاورز با حضور رییس‌جمهور، وزیر جهاد کشاورزی، دبیر کل و اعضای خانه کشاورز امروز - دوشنبه - در سالن اجلاس اردوگاه شهید باهنر برگزار شد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۲ دوشنبه ۶ آبان ساعت 12:35

 چهارمین کنگره سراسری خانه کشاورز به عنوان بزرگترین تشکل صنفی کشور با هدف تدوین خط مشی چهار ساله چهارمین نهاد با حضور کشاورزان منتخب دهستان‌های کشور و به نمایندگی بیش از صدها هزار نفر از اعضای آنها امروز در سالن اجلاس اردوگاه شهید باهنر نیاوران برگزار شد و تا فردا - سه‌شنبه - ادامه دارد.

 

در این مراسم رییس‌جمهور پس از سخنرانی در کنار وزیر جهاد کشاورزی و دبیر کل خانه کشاورز از پیشکسوتان حوزه‌های مختلف کشاورزی تقدیر و تشکر کرد.

 

دکتر یوسف غریب با سابقه 65 سال خدمت در حوزه کشاورزی و یکی از پیشکسوتان مطبوعات کشاورزی کشور، دکتر جزیره‌ای با بیش از 60 سال سابقه خدمت در زمینه جنگل‌ها و منابع طبیعی، جلال کمالی با بیش از 35 ساله سابقه کار در زمینه اصلاح نژاد و غلات، غلامعلی سلیمانی با بیش از 30 ساله سابقه خدمت در زمینه صنایع غذایی، سید محمد جعفری با بیش از 40 ساله سابقه خدمت در زمینه مکانیزاسیون کشاورزی، عبدالرضا میربلوک با بیش از 40 سال خدمت در زمینه اطلاع رسانی و مطبوعات کشاورزی و مهندس مرتضی حقوقی با بیش از 50 سال خدمت در بخش کشاورزی از پیشکسوتانی بودند که از رییس‌جمهور لوح تقدیر دریافت کردند.

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاچهارمین , کنگره , خانه کشاورز , رییس‌جمهور ,

اخبار مرتبط با این خبر


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: