مرغداری‌های آلوده به ویروس آنفلوانزای مرغی چگ...همزمان با شیوع آنفلوانزای مرغی، در صورت آلودگی یک واحد مرغداری به این ویروس، علاوه بر خود کانون آلوده، تمام واحدهای موجود تا شعاع ۳ کیلومتری معدوم می شوند.
ناکامی ایران در بازارهای صادراتی مرغدبیر انجمن پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی با بیان اینکه میزان صادرات مرغ بسیار پایین‌تر از ظرفیت موجود است، گفت: دولت مرغ مازاد را ۶۴۰۰ تومان خریداری می‌کند که این نرخ، برای مرغداران به صرفه نیست.
سازمان دامپزشکی آنفلوانزای مرغی در دو مرغداری...سازمان دامپزشکی کشور طی اطلاعیه‌ای رسمی معدوم سازی دو واحد مرغداری در استان تهران را به دلیل مشاهده آنفلوانزای مرغی تایید کرد.
طرح ملی بررسی ۴۰ باقیمانده دارویی در محصولات ...رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: از ابتدای امسال ۴۰ نوع باقیمانده دارویی را با نمونه‌گیری از محصولات خام دامی از جمله شیر،‌ ماهی قزل آلا، گوشت و طیور آغاز کرده‌ایم.
اجرای طرح پاستوریزاسیون و عرضه شیر توسط تشکّل...مدیر عامل اتحادیه سراسری صنعت دامپروران همگام کشور گفت: در حال اجرای طرح پاستوریزاسیون و فروش شیر از طریق تعاونی‌های دامداران و یا خود دامداران هستیم.
رئیس فدراسیونی که گاوداری می‌کند/ ورزشکاران ب...رئیس فدراسیون بسکتبال در کنار ورزش و مدیریت فدراسیون به کار گاوداری هم مشغول است و می‌گوید: ورزشکاران باید در کنار جهادگران در اردوهای جهادی به مردم محروم خدمت کنند.
راه های مدیریت استرس گرمایی در گاوهای شیریافزایش دمای هوا به بیش از 22 درجه سانتیگراد می تواند موجب تولید پایین تر از میزان معمول و تبعات مختلفی در گاوهای شیری شود.
مدیریت اقدامات بهداشتی در طول یک دوره پرورش گ...علاوه بر رعایت اصول استاندارد در احداث جایگاه که بایستی مناسب اهداف مورد نظر در تولید باشد، مدیریت بهداشت جایگاه و دام نیز اثر ویژه ای در حفظ سلامت گوسفند و بز و تولیدات آنها دارد.
کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکر...عملکرد بره های پرواری تغذیه شده با جیره های غذایی حاوی علوفه هیدروپونیک، کاهش بازده اقتصادی، افزایش هزینه و کاهش عملکرد دام را در پی دارد.
شرایط استفاده و نگهداری گوشت قرمزمردم باید گوشت قرمز خود را از مراکز مجاز عرضه تهیه نموده و ممهور به مهر و برچسب بهداشتی دامپزشکی باشد.
بیوتکنولوژی کلید اجرای اقتصاد مقاومتی در صنعت...دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی در صنعت دامپروری با کاربردهای مختلف بیوتکنولوژی میسر می شود.
بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو را جدی بگی...مدیر کل دامپزشکی استان گیلان با اشاره به اینکه فصل بهار و تابستان زمان تکثیر و تزاید حشرات به خصوص عامل ناقل این بیماری یعنی کنه ها است، گفت: در راستای کنترل و پیشگیری از ابتلا به این بیماری لازم است دامداران و افرادی که با دام سروکار دارند نکات بهداشتی ضروری را رعایت کنند.
آرشیو خبر کد خبر: 4198     
مدیرعامل کشتارگاه مرغ بالداران زاگرس دهگلان:

کشتارگاه زاگرس روزانه 32 تن مرغ گرم را روانه بازار می‌کند

فارس
مدیرعامل کشتارگاه مرغ بالداران زاگرس دهگلان گفت: در این کشتارگاه صنعتی روزانه 32 تن مرغ کشتار و روانه بازار می‌شود.
تاریخ انتشار :۱۳۹۳ چهارشنبه ۲۴ دي ساعت 14:22

 منصور پرهون سه‌شنبه شب در جریان بازدید امامان جمعه و جماعت سنندج و دهگلان، مدیرکل دامپزشکی کردستان، فرمانداران و مسئولان دهگلان و مسئولان حوزه نمایندگی ولی فقیه در جهاد کشاورزی کردستان از کشتارگاه زاگرس و بررسی انجام ذبح شرعی طیور گفت: وجود کشتارگاه صنعتی طیور برای تکمیل چرخه صنعت مرغداری در این منطقه به عنوان یک خلا احساس می‌شد.

 
به گفته وی، جرقه ایجاد کشتارگاه بالداران زاگرس در سال 88 زده شد و با سرمایه‌گذاری سرمایه‌گذاران این کشتارگاه در تیر ماه سال گذشته به بهره‌برداری رسید.
 
مدیرعامل کشتارگاه مرغ بالداران زاگرس دهگلان تصریح کرد: این کشتارگاه با کشتار روزانه 500 تن مرغ کار خود را آغاز کرد و اکنون میزان کشتار آن به 32 تن در روز افزایش یافته است.
 
 
پرهون با بیان اینکه روزانه 2 تن گوشت گرم مرغ به شهرستان دهگلان، 15 تن به سنندج و 15 تن به تهران ارسال می‌شود، یادآور شد: امسال علاوه بر توزیع روزانه این میزان گوشت مرغ، 400 تن هم برای پشتیبانی داخلی استان در این کشتارگاه تولید شده است.
 
وی میزان سرمایه‌گذاری در کشتارگاه مرغ بالداران زاگرس را 1,7 میلیارد تومان تسهیلات بانکی و بیش از چهار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری شخصی عنوان کرد.
 
مدیرعامل کشتارگاه مرغ بالداران زاگرس دهگلان با بیان اینکه برای 85 خانوار به صورت مستقیم در این کشتارگاه شغل ایجاد شده است، تصریح کرد: 16 نفر از شاغلین کشتارگاه مرغ بالداران زاگرس را افرادی با تحصیلات لیسانس تشکیل داده‌اند.
 
 
مدیرعامل کشتارگاه مرغ بالداران زاگرس دهگلان در این برنامه از مسئولان شرکت برق دهگلان هم گلایه کرد و با عنوان این مطلب که خریداری اولیه برق این مجموعه 400 کیلووات بوده ولی با ساخت سردخانه میزان مصرف بالا رفته است، گفت: مسئولان برق دهگلان ضمن اینکه تاکنون با خرید برق اضافی این مجموعه موافقت نکرده‌اند ماهانه حدود 6 میلیون به ازای مصرف اضافی این مجموعه را جریمه می‌کنند.
 
 
فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاکشتارگاه , زاگرس , مرغ گرم , بازار ,

اخبار مرتبط با این خبر


نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: